fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес зустрівся з новим Головою Одеської ОДА

02/ 12/ 2019
  28 листопада 2019 року відбулась зустріч представників Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації з новопризначеним Головою Одеської ОДА Максимом Куцим. Так, під час зустрічі бізнес-спільнота вкотре наголосила на важливості сконцентруватись на пріоритетах – базових системних речах, які допоможуть бізнесу розвиватись, а країні рухатись вперед. Катерина Морозова, керівник Одеського офісу Асоціації звернула увагу на важливості створення дієвого підґрунтя для реальної боротьби з корупцією, необхідність справедливої судової системи та надійних правоохоронних органів, встановлення рівних правил гри аби легальний бізнес був більш конкурентоздатним, адже нерівні правила породжують такі ганебні явища як, наприклад, тіньова економіка. Крім того, було акцентовано на питаннях інфраструктури, митниці та податкової та необхідності розвивати трудові ресурси, про брак яких говорить не лише бізнес на Одещині, але і, в цілому, країни, тощо. Водночас, варто зауважити, що проаналізувавши Програму дій Уряду, загалом, бізнес підтримує обраний напрям, прописані кроки та напрямки розвитку. Безумовно, здебільшого, окреслені питання входять до компетенції влади національного рівня, водночас, окремі аспекти стосуються і регіонів. Однак, важливо розуміти як саме прописана стратегія буде реалізовуватись на практиці.   В свою чергу, Максим Куций зазначив, що основним принципом діяльності нової команди ОДА є нульова толерантність до корупції, розвиток та побудова відкритих і добропорядних відносин між ОДА та бізнесом. Новий очільник регіону окреслив основний вектор розвитку області та запитав у підприємців про ключові проблеми, з якими вони стикаються у своїй діяльності.  Членські компанії ЕВА звернули увагу нової команди на проблемах з ваговим контролем на дорогах Одещини, необхідність відновлення дорожнього покриття, забезпечення безперешкодного вїзду на територію Одеського порту, покращення комфорту авіа-пасажирів та важливість залучення нових напрямків. Крім того, на подальший розвиток туристичного потенціалу, посилення екологічної безпеки, ефективне управління відходами,  запровадження ринку землі та покращення інвестиційної привабливості регіону.  Сподіваємось, пропозиції, озвучені бізнесом будуть включені до програм розвитку регіону. Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації дякує Максиму Куцому за відкритість і готовність підтримувати український та іноземний бізнес в регіоні. Очікуємо на подальший діалог задля розвитку якісного бізнес-клімату в регіоні. Довідково: У заході взяли участь виробники вина, олії, взуття, нагрівального обладнання, найбільші зернотрейдери та контейнерні термінали, морські лінії, інжинірингові, будівельні та експедиторські компанії, представники фінансового, юридичного та консалтингового  секторів, компанії з екологічної галузі, що займаються переробкою відходів, тощо.    

28 листопада 2019 року відбулась зустріч представників Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації з новопризначеним Головою Одеської ОДА Максимом Куцим.

Так, під час зустрічі бізнес-спільнота вкотре наголосила на важливості сконцентруватись на пріоритетах – базових системних речах, які допоможуть бізнесу розвиватись, а країні рухатись вперед.

Катерина Морозова, керівник Одеського офісу Асоціації звернула увагу на важливості створення дієвого підґрунтя для реальної боротьби з корупцією, необхідність справедливої судової системи та надійних правоохоронних органів, встановлення рівних правил гри аби легальний бізнес був більш конкурентоздатним, адже нерівні правила породжують такі ганебні явища як, наприклад, тіньова економіка. Крім того, було акцентовано на питаннях інфраструктури, митниці та податкової та необхідності розвивати трудові ресурси, про брак яких говорить не лише бізнес на Одещині, але і, в цілому, країни, тощо.

Водночас, варто зауважити, що проаналізувавши Програму дій Уряду, загалом, бізнес підтримує обраний напрям, прописані кроки та напрямки розвитку. Безумовно, здебільшого, окреслені питання входять до компетенції влади національного рівня, водночас, окремі аспекти стосуються і регіонів. Однак, важливо розуміти як саме прописана стратегія буде реалізовуватись на практиці.  

В свою чергу, Максим Куций зазначив, що основним принципом діяльності нової команди ОДА є нульова толерантність до корупції, розвиток та побудова відкритих і добропорядних відносин між ОДА та бізнесом. Новий очільник регіону окреслив основний вектор розвитку області та запитав у підприємців про ключові проблеми, з якими вони стикаються у своїй діяльності. 

Членські компанії ЕВА звернули увагу нової команди на проблемах з ваговим контролем на дорогах Одещини, необхідність відновлення дорожнього покриття, забезпечення безперешкодного в’їзду на територію Одеського порту, покращення комфорту авіа-пасажирів та важливість залучення нових напрямків. Крім того, на подальший розвиток туристичного потенціалу, посилення екологічної безпеки, ефективне управління відходами,  запровадження ринку землі та покращення інвестиційної привабливості регіону. 

Сподіваємось, пропозиції, озвучені бізнесом будуть включені до програм розвитку регіону. Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації дякує Максиму Куцому за відкритість і готовність підтримувати український та іноземний бізнес в регіоні. Очікуємо на подальший діалог задля розвитку якісного бізнес-клімату в регіоні.

Довідково:

У заході взяли участь виробники вина, олії, взуття, нагрівального обладнання, найбільші зернотрейдери та контейнерні термінали, морські лінії, інжинірингові, будівельні та експедиторські компанії, представники фінансового, юридичного та консалтингового  секторів, компанії з екологічної галузі, що займаються переробкою відходів, тощо.  

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: