fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес зустрівся з новопризначеним в.о. керівника ДФС – Денисом Гутенком

07/ 08/ 2019
  Вчора, 6 серпня, відбулась робоча зустріч у вузькому колі представників бізнесу Європейської Бізнес Асоціації з представниками ДФС та новопризначеним в.о керівника служби, Денисом Гутенком. Було обговорено актуальні питання щодо податкового та митного напрямків, які неодноразово виникали в ході роботи бізнесу. Так, в ході зустрічі було досягнуто домовленості щодо доопрацювання критеріїв ризику та більш виваженого підходу щодо визначення класифікаційних кодів. Також йшла мова про підакцизну продукцію та запровадження електронної акцизної марки. Крім того, представники ДФС повідомили, що було ініційовано звернення до Мінфіну щодо необхідності внесення змін у Податкове законодавство (чи надання додаткових роз’яснень) щодо реєстрації акцизних накладних і залишків пального у новій системі СЕАРП. Також піднімались питання затримок із своєчасним відшкодуванням ПДВ та фінансових санкцій у разі застосування заокруглення сум в чеках. Європейська Бізнес Асоціація дякує новому очільнику за конструктивний підхід до обговорення питань з бізнесом та представникам ДФС за відкритість до діалогу, зокрема, в контексті перехідного для служби періоду.

Вчора, 6 серпня, відбулась робоча зустріч у вузькому колі представників бізнесу Європейської Бізнес Асоціації з представниками ДФС та новопризначеним в.о керівника служби, Денисом Гутенком. Було обговорено актуальні питання щодо податкового та митного напрямків, які неодноразово виникали в ході роботи бізнесу.

Так, в ході зустрічі було досягнуто домовленості щодо доопрацювання критеріїв ризику та більш виваженого підходу щодо визначення класифікаційних кодів.

Також йшла мова про підакцизну продукцію та запровадження електронної акцизної марки. Крім того, представники ДФС повідомили, що було ініційовано звернення до Мінфіну щодо необхідності внесення змін у Податкове законодавство (чи надання додаткових роз’яснень) щодо реєстрації акцизних накладних і залишків пального у новій системі СЕАРП.

Також піднімались питання затримок із своєчасним відшкодуванням ПДВ та фінансових санкцій у разі застосування заокруглення сум в чеках.

Європейська Бізнес Асоціація дякує новому очільнику за конструктивний підхід до обговорення питань з бізнесом та представникам ДФС за відкритість до діалогу, зокрема, в контексті перехідного для служби періоду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: