fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес зустрівся з керівництвом Одеської митниці

23/ 07/ 2022
  Традиційно на початку зустрічі з бізнесом в.о. начальника Одеської митниці Віталій Заколодяжний та його колеги розповіли про останні важливі новації в нормативно-правових актах з питань митної справи та звітували про звернення роз’яснювального характеру від представників ЗЕД. Адже з 1 липня 2022 року набрала чинності Постанова КМУ №759 щодо внесення змін в додатки 1 і 5 Постанови  “Про внесення змін у додатки 1 і 5 до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1424”, відповідно скасовано ліцензування експорту пшениці і суміші пшениці та жита (меслин), також знято заборону на експорт вівса за умови отримання відповідної ліцензії. Також уточнено заборону щодо експорту добрив мінеральних або хімічних, азотних. Також Олександр Лазарєв, Голова Координаційної ради Асоціації в Одесі, співголова Митного комітету ЕВА, зазначив про необхідність вирішення питання модифікації митних декларацій щодо Постанови КМУ №236 від 9 березня 2022 р. без зайвих бюрократичних процедур та в скорочений термін. Тут пан Заколодяжний зазначив, що це питання буде найближчим часом опрацьовано та відрегульовано. Наразі бізнес очікує на розблокування портів Півдня України та нове життя Одеських портів. А Одеська митниця пообіцяла працювати над тим, щоб робота бізнесу була якомога комфортнішою.

Традиційно на початку зустрічі з бізнесом в.о. начальника Одеської митниці Віталій Заколодяжний та його колеги розповіли про останні важливі новації в нормативно-правових актах з питань митної справи та звітували про звернення роз’яснювального характеру від представників ЗЕД. Адже з 1 липня 2022 року набрала чинності Постанова КМУ №759 щодо внесення змін в додатки 1 і 5 Постанови  “Про внесення змін у додатки 1 і 5 до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1424”, відповідно скасовано ліцензування експорту пшениці і суміші пшениці та жита (меслин), також знято заборону на експорт вівса за умови отримання відповідної ліцензії. Також уточнено заборону щодо експорту добрив мінеральних або хімічних, азотних.

Також Олександр Лазарєв, Голова Координаційної ради Асоціації в Одесі, співголова Митного комітету ЕВА, зазначив про необхідність вирішення питання модифікації митних декларацій щодо Постанови КМУ №236 від 9 березня 2022 р. без зайвих бюрократичних процедур та в скорочений термін. Тут пан Заколодяжний зазначив, що це питання буде найближчим часом опрацьовано та відрегульовано.

Наразі бізнес очікує на розблокування портів Півдня України та нове життя Одеських портів. А Одеська митниця пообіцяла працювати над тим, щоб робота бізнесу була якомога комфортнішою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: