fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес зустрівся з керівництвом Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку

21/ 09/ 2023
  Вчора представники Європейської Бізнес Асоціації зустрілись з Русланом Магомедовим, Головою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, та керівництвом регулятора. На зустрічі мова йшла про стратегічне бачення НКЦПФР щодо розвитку ринків капіталу в Україні та реформу Комісії, передбаченої профільним законопроектом №5865, а також її наслідки для учасників ринку. Так, пан Магомедов зазначив, що стратегічним пріоритетом є діджиталізація послуг, аби їх можна було швидше та легше отримувати. Крім того, Комісією запланована оптимізація штатної структури працівників (тим паче, наразі 30% посад є вакантними) з більшим фокусом на кваліфікацію співробітників та підвищенням їх середнього окладу. Очікується, що відповідний законопроект невдовзі має бути доопрацьований та прийнятий ВРУ. Щодо розвитку ринків капіталу, то комісіонери розповіли про свої напрацювання і бачення розвитку ринку. Головною метою є наповнення ринку ліквідність. З одного боку – це гроші, а з іншого фінансові інструмени. Безумно, що це все має бути підкріплено належною спроможністю самою Комісію, яка буде надана в законопроекті. В рамках реалізації запланованих цілей Комісія наголошує, що для наповнення ринку грошима необхідний запуск другого рівня пенсійного забезпечення, а для появи довгострокових грошей - прийняття, розробленого законопроекту про інвестиційні рахунки. Також комісіонери розповіли про нові фінансові інструменти, зокрема, аграрні розписки, запровадження деривативних контрактів, як інструменту хеджування. Ще одним з орієнтирів для розвитку корпоративних фінансів є світовий тренд щодо цінностей сталого розвитку та ESG. Крім того, під час зустрічі були обговорені актуальні питання та пропозиції компаній – членів Асоціації, та стан гармонізації національного законодавства із законодавством ЄС. Щиро дякуємо Руслану Магомедову та колегам з Комісії за зустріч, постійний і оперативний діалог та дуже сподіваємось на продовження співпраці!

Вчора представники Європейської Бізнес Асоціації зустрілись з Русланом Магомедовим, Головою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, та керівництвом регулятора.

На зустрічі мова йшла про стратегічне бачення НКЦПФР щодо розвитку ринків капіталу в Україні та реформу Комісії, передбаченої профільним законопроектом №5865, а також її наслідки для учасників ринку. Так, пан Магомедов зазначив, що стратегічним пріоритетом є діджиталізація послуг, аби їх можна було швидше та легше отримувати. Крім того, Комісією запланована оптимізація штатної структури працівників (тим паче, наразі 30% посад є вакантними) з більшим фокусом на кваліфікацію співробітників та підвищенням їх середнього окладу. Очікується, що відповідний законопроект невдовзі має бути доопрацьований та прийнятий ВРУ.

Щодо розвитку ринків капіталу, то комісіонери розповіли про свої напрацювання і бачення розвитку ринку. Головною метою є наповнення ринку ліквідність. З одного боку – це гроші, а з іншого фінансові інструмени. Безумно, що це все має бути підкріплено належною спроможністю самою Комісію, яка буде надана в законопроекті.

В рамках реалізації запланованих цілей Комісія наголошує, що для наповнення ринку грошима необхідний запуск другого рівня пенсійного забезпечення, а для появи довгострокових грошей – прийняття, розробленого законопроекту про інвестиційні рахунки. Також комісіонери розповіли про нові фінансові інструменти, зокрема, аграрні розписки, запровадження деривативних контрактів, як інструменту хеджування. Ще одним з орієнтирів для розвитку корпоративних фінансів є світовий тренд щодо цінностей сталого розвитку та ESG.

Крім того, під час зустрічі були обговорені актуальні питання та пропозиції компаній – членів Асоціації, та стан гармонізації національного законодавства із законодавством ЄС.

Щиро дякуємо Руслану Магомедову та колегам з Комісії за зустріч, постійний і оперативний діалог та дуже сподіваємось на продовження співпраці!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: