fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес зустрівся із заступником Міністра економіки України

29/ 03/ 2024
  Вчора в ЕВА відбулась зустріч з Володимиром Кузьо, Заступником Міністра економіки України. Так, мова йшла про інвестиції, бізнес, відновлення України та заплановані заходи в цьому контексті.  Зокрема, обговорювалась Ukraine Recovery Conference, яка буде відбуватись у червні у Берліні. Крім того, участь бізнесу в цьому заході. Так, за участь німецького бізнесу відповідає Німецька сторона. Кабмін та, зокрема, Міністерство формують перелік делегації від України. І тут важливо зазначити, що найперше, важлива участь компаній, які мають певний предмет (ціль) для участі – необхідність b2b зустрічей для розвитку бізнесу, підписання договору з інвестором, анонсування інвестиційного проєкту, тощо. На самому ж заході вимірами, які будуть розглядатись є – людський капітал, інтеграція в ЄС, реформи та інфраструктура. Також піднімалось питання інвестицій та участі інвестиційних проєктів в рамках URC. Було домовлено про співпрацю між ЕВА та Мінекономіки в рамках якої Асоціація зможе запропонувати інвестиційні проєкти з Інвестиційної мапи, які можуть бути презентовані у Берліні. Водночас, мова йшла і про страхування інвестицій та механізми, які пропонують різні країни для бізнесу. Пан Кузьо наголосив, що наразі механізми страхування є і вони працюють. Так, питання може бути у вартості грошей або інших аспектах. Тож, Мінекономіки пропонують бізнесу через ЄБА поділитись своїм досвідом щодо страхування інвестицій. Зокрема, Міністерство цікавить чи пробували компанії отримати страхування і який їх досвід в цьому ключі, наприклад, вирішили не оформлювати страховку через вартість чи якісь інші перепони.  Адже наразі Міністерству треба зрозуміти, чи дійсно страхування настільки важливе – ця інформація необхідна для подальших переговорів з партнерами. Тож якщо у вас є думки з цього приводу – пропонуємо ділитись з нами, ми передамо їх Мінекономіки. Щиро дякуємо Володимиру Кузьо за зустріч та щиро сподіваємось на подальший діалог і співпрацю!

Вчора в ЕВА відбулась зустріч з Володимиром Кузьо, Заступником Міністра економіки України. Так, мова йшла про інвестиції, бізнес, відновлення України та заплановані заходи в цьому контексті. 

Зокрема, обговорювалась Ukraine Recovery Conference, яка буде відбуватись у червні у Берліні. Крім того, участь бізнесу в цьому заході. Так, за участь німецького бізнесу відповідає Німецька сторона. Кабмін та, зокрема, Міністерство формують перелік делегації від України. І тут важливо зазначити, що найперше, важлива участь компаній, які мають певний предмет (ціль) для участі – необхідність b2b зустрічей для розвитку бізнесу, підписання договору з інвестором, анонсування інвестиційного проєкту, тощо. На самому ж заході вимірами, які будуть розглядатись є – людський капітал, інтеграція в ЄС, реформи та інфраструктура.

Також піднімалось питання інвестицій та участі інвестиційних проєктів в рамках URC. Було домовлено про співпрацю між ЕВА та Мінекономіки в рамках якої Асоціація зможе запропонувати інвестиційні проєкти з Інвестиційної мапи, які можуть бути презентовані у Берліні.

Водночас, мова йшла і про страхування інвестицій та механізми, які пропонують різні країни для бізнесу. Пан Кузьо наголосив, що наразі механізми страхування є і вони працюють. Так, питання може бути у вартості грошей або інших аспектах. Тож, Мінекономіки пропонують бізнесу через ЄБА поділитись своїм досвідом щодо страхування інвестицій. Зокрема, Міністерство цікавить чи пробували компанії отримати страхування і який їх досвід в цьому ключі, наприклад, вирішили не оформлювати страховку через вартість чи якісь інші перепони.  Адже наразі Міністерству треба зрозуміти, чи дійсно страхування настільки важливе – ця інформація необхідна для подальших переговорів з партнерами. Тож якщо у вас є думки з цього приводу – пропонуємо ділитись з нами, ми передамо їх Мінекономіки.

Щиро дякуємо Володимиру Кузьо за зустріч та щиро сподіваємось на подальший діалог і співпрацю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: