fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес зазнає мільйонних збитків через невидачу марок акцизного податку нового зразка

24/ 05/ 2021
  Минулого року Кабінет Міністрів України запровадив нові види марок акцизного податку для вітчизняних та імпортних алкогольних напоїв з ухваленням Постанови №74. При цьому, була передбачена процедура обміну марок старого зразка на нові – Уряд зобов’язав Поліграфічний комбінат «Україна» виготовити, провести безоплатний обмін та доставку до 31 серпня 2020 року нових марок акцизного податку продавцям марок відповідно до кількості прийнятих від них для знищення марок попереднього зразка. Втім, як повідомляють представники Комітету з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями Європейської Бізнес Асоціації, на сьогодні безоплатну видачу нових марок акцизного податку взамін повернутих попереднього зразка фактично не було забезпечено. Вже протягом дев’яти місяців бізнес не може домогтися виконання норм Урядової Постанови №74, не зважаючи на попередні звернення до Міністерства фінансів України та Державної податкової служби України. При цьому, кількість невиданих марок акцизного податку нового зразка сягає більше 6 мільйонів штук, що в грошовому еквіваленті складає понад 1 мільйон гривень. З проханням посприяти врегулюванню ситуації та забезпечити виконання норм Постанови №74 в повному обсязі, Асоціація звернулася з офіційним листом до Прем’єр-міністра України. Бізнес-спільнота наполягає на виконанні зобов’язань щодо видачі марок акцизного податку нового зразка. Сподіваємося, що у найближчий час цю процедуру вдасться розблокувати!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Минулого року Кабінет Міністрів України запровадив нові види марок акцизного податку для вітчизняних та імпортних алкогольних напоїв з ухваленням Постанови №74. При цьому, була передбачена процедура обміну марок старого зразка на нові – Уряд зобов’язав Поліграфічний комбінат «Україна» виготовити, провести безоплатний обмін та доставку до 31 серпня 2020 року нових марок акцизного податку продавцям марок відповідно до кількості прийнятих від них для знищення марок попереднього зразка.

Втім, як повідомляють представники Комітету з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями Європейської Бізнес Асоціації, на сьогодні безоплатну видачу нових марок акцизного податку взамін повернутих попереднього зразка фактично не було забезпечено.

Вже протягом дев’яти місяців бізнес не може домогтися виконання норм Урядової Постанови №74, не зважаючи на попередні звернення до Міністерства фінансів України та Державної податкової служби України. При цьому, кількість невиданих марок акцизного податку нового зразка сягає більше 6 мільйонів штук, що в грошовому еквіваленті складає понад 1 мільйон гривень.

З проханням посприяти врегулюванню ситуації та забезпечити виконання норм Постанови №74 в повному обсязі, Асоціація звернулася з офіційним листом до Прем’єр-міністра України. Бізнес-спільнота наполягає на виконанні зобов’язань щодо видачі марок акцизного податку нового зразка. Сподіваємося, що у найближчий час цю процедуру вдасться розблокувати!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: