fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес закликає продовжити навігаційний період на Дніпрі

03/ 11/ 2020
  Із відповідним листом Європейська Бізнес Асоціація звернулася до Міністра інфраструктури України та керівництва Морської адміністрації України. Логістична спільнота Асоціації повідомляє про необхідність переглянути та продовжити строки закриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах річки Дніпро. Оскільки наразі погодні умови є сприятливими, і, враховуючи досвід минулого року, можуть залишатися такими протягом усього зимового сезону, бізнес закликає не припиняти судноплавство по Дніпру. Дар’я Січкар. менеджер Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації. Зупинка судноплавства без достатніх для цього причин може призвести до недоотримання бюджетом України значних фінансових надходжень та негативно позначитись на іміджі країни, а також на процесі залучення міжнародних інвестицій. Можливість зміни дати відкриття та закриття навігації з урахуванням метеорологічних умов передбачена у Наказі Морської адміністрації «Про відкриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах р. Дніпро у 2020 році» №56 від 6 березня 2020 року. Тож учасники Комітету з логістики Асоціації закликають внести необхідні зміни до Наказу для подовження навігації на Дніпрі до кінця 2020 року за умови збереження сприятливих погодних умов. Також експерти Комітету звертають увагу на важливість недопущення здійснення ремонту шлюзів у навігаційний період або інших причин зупинки роботи шлюзів окрім як з об’єктивних причин, зокрема, настання несприятливих погодних умов. Сподіваємося на увагу до цього питання та оперативну реакцію державних органів для сприяння безперервній роботі річкового транспорту!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Із відповідним листом Європейська Бізнес Асоціація звернулася до Міністра інфраструктури України та керівництва Морської адміністрації України.

Логістична спільнота Асоціації повідомляє про необхідність переглянути та продовжити строки закриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах річки Дніпро. Оскільки наразі погодні умови є сприятливими, і, враховуючи досвід минулого року, можуть залишатися такими протягом усього зимового сезону, бізнес закликає не припиняти судноплавство по Дніпру.

Дар’я Січкар менеджер Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації
Зупинка судноплавства без достатніх для цього причин може призвести до недоотримання бюджетом України значних фінансових надходжень та негативно позначитись на іміджі країни, а також на процесі залучення міжнародних інвестицій.

Можливість зміни дати відкриття та закриття навігації з урахуванням метеорологічних умов передбачена у Наказі Морської адміністрації «Про відкриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах р. Дніпро у 2020 році» №56 від 6 березня 2020 року. Тож учасники Комітету з логістики Асоціації закликають внести необхідні зміни до Наказу для подовження навігації на Дніпрі до кінця 2020 року за умови збереження сприятливих погодних умов.

Також експерти Комітету звертають увагу на важливість недопущення здійснення ремонту шлюзів у навігаційний період або інших причин зупинки роботи шлюзів окрім як з об’єктивних причин, зокрема, настання несприятливих погодних умов.

Сподіваємося на увагу до цього питання та оперативну реакцію державних органів для сприяння безперервній роботі річкового транспорту!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: