fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес закликає Червоний Хрест розгорнути повномасштабну гуманітарну місію в Україні

07/ 03/ 2022
  Європейська Бізнес Асоціація звернулася до керівництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста щодо важливості розгортання в Україні міжнародної гуманітарної місії під час військової агресії з боку Російської Федерації. Вже 12-й день українські громадяни боряться з російськими окупантами. Ситуація залишається дуже складною у багатьох населених пунктах центральної, північно-східної, східної та південної України, які захоплені чи оточені диверсійними групами. У зв’язку з цим відсутня можливість забезпечення цих населених пунктів продуктами, водою, ліками та товарами першої необхідності. Окупанти не надають «зелені коридори» для евакуації мирного населення з цих регіонів або постачання життєво необхідної продукції. Внаслідок постійних обстрілів українських міст: Харкова, Чернігова, Волновахи, Щастя, Станиці Луганської, Бучі, Ірпіня, а також інших населених пунктів, вони перебувають на межі гуманітарної катастрофи. Деякі з них вже практично знищені. Жителям, які переважно знаходяться в укриттях та підвалах, бракує продуктів, питної води та медикаментів, відсутні медичне обслуговування, електрика та опалення. Також виникла проблема фізичної передачі гуманітарної допомоги через кордон України. Небайдужі країни, які готові допомогти населенню, вже зібрали допомогу, але, на жаль, поки що в Україні відсутні офіційні заяви чи протоколи від міжнародних організацій з інструкціями, як фактично здійснювати такі перевезення. З огляду на це, Європейська Бізнес Асоціація звертається до керівництва Міжнародного Червоного Хреста з невідкладним запитом розпочати негайне впровадження повномасштабної місії з гуманітарної підтримки населення України, а також розробити офіційні протоколи підтримки та інструкції з перевезення гуманітарної допомоги для міжнародних країн-донорів.

Європейська Бізнес Асоціація звернулася до керівництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста щодо важливості розгортання в Україні міжнародної гуманітарної місії під час військової агресії з боку Російської Федерації.

Вже 12-й день українські громадяни боряться з російськими окупантами. Ситуація залишається дуже складною у багатьох населених пунктах центральної, північно-східної, східної та південної України, які захоплені чи оточені диверсійними групами. У зв’язку з цим відсутня можливість забезпечення цих населених пунктів продуктами, водою, ліками та товарами першої необхідності. Окупанти не надають «зелені коридори» для евакуації мирного населення з цих регіонів або постачання життєво необхідної продукції.

Внаслідок постійних обстрілів українських міст: Харкова, Чернігова, Волновахи, Щастя, Станиці Луганської, Бучі, Ірпіня, а також інших населених пунктів, вони перебувають на межі гуманітарної катастрофи. Деякі з них вже практично знищені. Жителям, які переважно знаходяться в укриттях та підвалах, бракує продуктів, питної води та медикаментів, відсутні медичне обслуговування, електрика та опалення.

Також виникла проблема фізичної передачі гуманітарної допомоги через кордон України. Небайдужі країни, які готові допомогти населенню, вже зібрали допомогу, але, на жаль, поки що в Україні відсутні офіційні заяви чи протоколи від міжнародних організацій з інструкціями, як фактично здійснювати такі перевезення.

З огляду на це, Європейська Бізнес Асоціація звертається до керівництва Міжнародного Червоного Хреста з невідкладним запитом розпочати негайне впровадження повномасштабної місії з гуманітарної підтримки населення України, а також розробити офіційні протоколи підтримки та інструкції з перевезення гуманітарної допомоги для міжнародних країн-донорів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: