fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес вітає Угоду про лібералізацію автоперевезень та очікує на її підписання

14/ 06/ 2022
  Сьогодні Єврокомісія погодила фінальний текст Спеціальної Угоди про лібералізацію перевезень автомобільним транспортом Україна – ЄС. Так, текст Угоди передбачає виконання двосторонніх та транзитних перевезень українськими перевізниками без дозволів. Іншими словами, питання та проблеми, що досить частко виникали для українських перевізників, наприклад, через нестачу дозволів на автомобільні перевезення зникнуть, адже після підписання Спеціальної Угоди вони будуть взагалі не потрібні. Більше того, враховуючи ситуацію з українськими портами, де більшість не працює через війну та блокаду з боку рф, таке рішення, очевидно, сприятиме міжнародній торгівлі та продовженню експортних операцій. Окрім того, покращить та прискорить логістику між Україною та ЄС. Європейська Бізнес Асоціація вітає це рішення, адже спільнота однією з перших в Україні почала говорити про необхідність лібералізації автоперевезень ще кілька років тому. Бізнес дуже сподівається, що вже у червні Спеціальну Угоду буде підписано і вона запрацює на практиці.

Сьогодні Єврокомісія погодила фінальний текст Спеціальної Угоди про лібералізацію перевезень автомобільним транспортом Україна – ЄС.

Так, текст Угоди передбачає виконання двосторонніх та транзитних перевезень українськими перевізниками без дозволів. Іншими словами, питання та проблеми, що досить частко виникали для українських перевізників, наприклад, через нестачу дозволів на автомобільні перевезення зникнуть, адже після підписання Спеціальної Угоди вони будуть взагалі не потрібні.

Більше того, враховуючи ситуацію з українськими портами, де більшість не працює через війну та блокаду з боку рф, таке рішення, очевидно, сприятиме міжнародній торгівлі та продовженню експортних операцій. Окрім того, покращить та прискорить логістику між Україною та ЄС.

Європейська Бізнес Асоціація вітає це рішення, адже спільнота однією з перших в Україні почала говорити про необхідність лібералізації автоперевезень ще кілька років тому. Бізнес дуже сподівається, що вже у червні Спеціальну Угоду буде підписано і вона запрацює на практиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: