fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес вітає скасування необхідності отримувати дозвіл на переміщення військовозобов’язаними між областями   

06/ 07/ 2022
  Сьогодні начальник Генштабу ЗСУ України скасував Порядок отримання військовозобов’язаними дозволу на переміщення між областями України військовозобов’язаних. Європейська Бізнес Асоціація, безумовно, вітає це рішення, адже відповідний документ викликав велике занепокоєння у бізнесу! За опублікованою в медіа інформацією, оновлений документ (замість скасованого Порядку) буде розроблено на основі змін до законів України та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення громадян в умовах воєнного стану. Тож, зі свого боку, бізнес готовий долучатись та надавати відповідні пропозиції до документу. Адже, безумовно, вкрай необхідно під час воєнного стану тримати міцний фронт. В той же час, важливо підтримувати і економічний фронт, серцем якого є бізнес. Адже, для ефективної роботи бізнесу надзвичайно важливим є можливість вільного пересування в середині країни, можливість виїжджати в короткотермінові закордонні, а також єдиний формат і порядок бронювання працівників, який би чітко та прозоро застосовувався всіма залученими органами влади. Це, в свою чергу, дозволить бізнесу й надалі бути надійним тилом. Адже, компанії-члени Асоціації та український бізнес в цілому, намагаються робити все від них можливе задля того, щоб економіка держави працювала забезпечуючи не лише життєво важливі потреби населення та ЗСУ, а й створюючи економічні передумови для перемоги та подальшого повоєнного відновлення України. Тож щиро сподіваємось на подальшу співпрацю. Водночас, щиро дякуємо, що голос бізнесу було почуто щодо процедури внутрішнього переміщення.

Сьогодні начальник Генштабу ЗСУ України скасував Порядок отримання військовозобов’язаними дозволу на переміщення між областями України військовозобов’язаних.

Європейська Бізнес Асоціація, безумовно, вітає це рішення, адже відповідний документ викликав велике занепокоєння у бізнесу!
За опублікованою в медіа інформацією, оновлений документ (замість скасованого Порядку) буде розроблено на основі змін до законів України та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення громадян в умовах воєнного стану. Тож, зі свого боку, бізнес готовий долучатись та надавати відповідні пропозиції до документу. Адже, безумовно, вкрай необхідно під час воєнного стану тримати міцний фронт. В той же час, важливо підтримувати і економічний фронт, серцем якого є бізнес. Адже, для ефективної роботи бізнесу надзвичайно важливим є можливість вільного пересування в середині країни, можливість виїжджати в короткотермінові закордонні, а також єдиний формат і порядок бронювання працівників, який би чітко та прозоро застосовувався всіма залученими органами влади.

Це, в свою чергу, дозволить бізнесу й надалі бути надійним тилом. Адже, компанії-члени Асоціації та український бізнес в цілому, намагаються робити все від них можливе задля того, щоб економіка держави працювала забезпечуючи не лише життєво важливі потреби населення та ЗСУ, а й створюючи економічні передумови для перемоги та подальшого повоєнного відновлення України.

Тож щиро сподіваємось на подальшу співпрацю. Водночас, щиро дякуємо, що голос бізнесу було почуто щодо процедури внутрішнього переміщення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: