fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес вітає скасування ліміту на репатріацію дивідендів

10/ 07/ 2019
  З 10 липня 2019 року бізнес з іноземним капіталом більше не обмежений лімітом на перерахування дивідендів за кордон або на рахунки нерезидентів в Україні в розмірі 12 млн євро на місць для однієї юридичної особи.  Компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації позитивно відзначають та вітають це значне послаблення. Воно дасть змогу виплатити іноземним інвесторам та власникам дивіденди та сприятиме покращенню інвестиційного іміджу України.  Бізнес-спільнота протягом тривалого часу наголошувала на необхідності прийняття цього важливого для бізнесу рішення, зокрема, в частині виконання Дорожньої карти валютної лібералізації.  Сподіваємось на подальше послаблення валютних обмежень та забезпечення вільного руху капіталу. Нагадаємо, Верховна Рада схвалила Закон «Про валюту та валютні операції» 21 червня 2018 року. Україна отримала кардинально новий та прогресивний закон. І сподіваємось, імплементація його положень забезпечить максимально прозорі, безпечні умови для ведення бізнесу та поліпшить імідж країни для потенційних інвесторів. 

З 10 липня 2019 року бізнес з іноземним капіталом більше не обмежений лімітом на перерахування дивідендів за кордон або на рахунки нерезидентів в Україні в розмірі 12 млн євро на місць для однієї юридичної особи

Компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації позитивно відзначають та вітають це значне послаблення. Воно дасть змогу виплатити іноземним інвесторам та власникам дивіденди та сприятиме покращенню інвестиційного іміджу України. 

Бізнес-спільнота протягом тривалого часу наголошувала на необхідності прийняття цього важливого для бізнесу рішення, зокрема, в частині виконання Дорожньої карти валютної лібералізації. 

Сподіваємось на подальше послаблення валютних обмежень та забезпечення вільного руху капіталу.

Нагадаємо, Верховна Рада схвалила Закон «Про валюту та валютні операції» 21 червня 2018 року. Україна отримала кардинально новий та прогресивний закон. І сподіваємось, імплементація його положень забезпечить максимально прозорі, безпечні умови для ведення бізнесу та поліпшить імідж країни для потенційних інвесторів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: