fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес вітає прийняття Закону про авторизованого економічного оператора на митниці

02/ 10/ 2019
  Сьогодні, 2 жовтня, Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроект №1048, який передбачає запровадження авторизованого економічного оператора на митниці, аналогічного тому, що функціонує в ЄС. Анна Деревянко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Бізнес однозначно вітає це рішення. Більше 7 років тривала робота над цим документом – аби спростити митні формальності та адаптувати національне митне законодавство до митного законодавства ЄС. Тож очікуємо, що запровадження АЕО значно оптимізує процес митного оформлення вантажів для прозорого та легального бізнесу, прискорить проходження митного оформлення вантажів при здійсненні експортно-імпортних операцій. Крім того, сьогодні Урядом було схвалено постанову про утворення територіальних органів Держмитслужби. Зі свого боку, бізнес також вітає утворення нових митниць Держмитслужби та сподівається, що новоутворені управління розпочнуть якісно впроваджувати анонсовані зміни та дійсно зможуть забезпечити функціонал митниці як сервісної служби. 

Сьогодні, 2 жовтня, Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроект №1048, який передбачає запровадження авторизованого економічного оператора на митниці, аналогічного тому, що функціонує в ЄС.

Анна Дерев'янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Бізнес однозначно вітає це рішення. Більше 7 років тривала робота над цим документом – аби спростити митні формальності та адаптувати національне митне законодавство до митного законодавства ЄС. Тож очікуємо, що запровадження АЕО значно оптимізує процес митного оформлення вантажів для прозорого та легального бізнесу, прискорить проходження митного оформлення вантажів при здійсненні експортно-імпортних операцій.

Крім того, сьогодні Урядом було схвалено постанову про утворення територіальних органів Держмитслужби. Зі свого боку, бізнес також вітає утворення нових митниць Держмитслужби та сподівається, що новоутворені управління розпочнуть якісно впроваджувати анонсовані зміни та дійсно зможуть забезпечити функціонал митниці як сервісної служби. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: