fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес та Мінекономіки підписали Додаток до зернового Меморандуму

18/ 08/ 2020
  Європейська Бізнес Асоціація повідомляє, що цього року Додаток до Меморандуму про взаєморозуміння між Мінекономіки і учасниками зернового ринку у 2020/2021 маркетинговому році було підписано 17 серпня. Відповідно до документу, у 2020/2021 маркетинговому році граничний обсяг експорту пшениці складає 17,5 млн тонн та жита - 1 тис. тонн. Також підписанти домовились про можливість перегляду обсягів експорту зерна у 4-му кварталі. Зерновий Меморандум покликаний забезпечити передбачуваність та гнучкість ринку у питаннях експорту зернових культур, що є важливими чинниками успішної експортної діяльності. Адже стабільність та прогнозованість є пріоритетом для України і одним із головних чинників національної та продовольчої безпеки. Вже десятий рік Меморандум є одним із головних факторів збереження балансу між внутрішнім споживанням зернових та експортними можливостями. Ірина Душник. Виконавчий директор Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації. Виробництво, переробка та експорт зернових та олійних культур дають суттєві грошові надходження до бюджету і є важливими секторами працевлаштування населення країни. Крім того, відіграють важливу роль в гарантуванні продовольчої та фінансової стабільності держави. Тож ринок позитивно оцінює Меморандум, адже він довів свою ефективність у взаємодії держави і бізнесу на ринку зерна. Європейська Бізнес Асоціація дякує Мінекономіки за ефективну співпрацю з провідними гравцями зернового ринку України!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Європейська Бізнес Асоціація повідомляє, що цього року Додаток до Меморандуму про взаєморозуміння між Мінекономіки і учасниками зернового ринку у 2020/2021 маркетинговому році було підписано 17 серпня.

Відповідно до документу, у 2020/2021 маркетинговому році граничний обсяг експорту пшениці складає 17,5 млн тонн та жита – 1 тис. тонн. Також підписанти домовились про можливість перегляду обсягів експорту зерна у 4-му кварталі.

Зерновий Меморандум покликаний забезпечити передбачуваність та гнучкість ринку у питаннях експорту зернових культур, що є важливими чинниками успішної експортної діяльності. Адже стабільність та прогнозованість є пріоритетом для України і одним із головних чинників національної та продовольчої безпеки.

Вже десятий рік Меморандум є одним із головних факторів збереження балансу між внутрішнім споживанням зернових та експортними можливостями.

Ірина Душник Виконавчий директор Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації
Виробництво, переробка та експорт зернових та олійних культур дають суттєві грошові надходження до бюджету і є важливими секторами працевлаштування населення країни. Крім того, відіграють важливу роль в гарантуванні продовольчої та фінансової стабільності держави. Тож ринок позитивно оцінює Меморандум, адже він довів свою ефективність у взаємодії держави і бізнесу на ринку зерна.

Європейська Бізнес Асоціація дякує Мінекономіки за ефективну співпрацю з провідними гравцями зернового ринку України!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: