fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес та фракція «Голос» спільно працюватимуть над екологічними реформами

15/ 02/ 2021
  Про це сьогодні домовились компанії-учасники Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації під час зустрічі з представниками фракції «Голос». Так, напрямки співпраці стосуватимуться: Реформи екологічних фінансів, а саме проведення слухань щодо екоподатку; Реформи державного екологічного контролю, зокрема щодо необхідності відправки на доопрацювання законопроєкту №3091; Розробки законодавчої основи для запуску ринку торгівлі квотами на викиди парникових газів. Так, за попередніми домовленостями в найближчі місяці очікується організація обговорень щодо результатів запуску системи моніторингу, звітності та верифікації та підготовки наступних кроків; Продовження дискусії з ЄС щодо індивідуального підходу до України в контексті прикордонного вуглецевого коригування (CBAM) та напрацювання політик для захисту українського бізнесу від імпорту з країн з низькими кліматичними зобов’язаннями. Також учасниками було порушене питання щодо реформи промислового забруднення (законопроєкти №4167 та №4167-1), імплементація якої має відповідати європейським практикам та водночас враховувати українські реалії, зокрема, щодо строків та інвестиційних можливостей. У зустрічі взяли участь Ярослав Железняк, Перший заступник голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, Кіра Рудик, Перший заступник голови Комітету ВРУ з питань цифрової трансформації, Леся Василенко, Голова підкомітету з питань зміни клімату та охорони атмосферного повітря Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування, Інна Совсун, Член Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг та Галина Васильченко, Член Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Асоціація висловлює подяку членам фракції «Голос» та сподівається на плідну співпрацю на шляху до екологізації економіки та впровадженні принципів сталого розвитку в Україні.

Про це сьогодні домовились компанії-учасники Комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації під час зустрічі з представниками фракції «Голос». Так, напрямки співпраці стосуватимуться:

  1. Реформи екологічних фінансів, а саме проведення слухань щодо екоподатку;
  2. Реформи державного екологічного контролю, зокрема щодо необхідності відправки на доопрацювання законопроєкту №3091;
  3. Розробки законодавчої основи для запуску ринку торгівлі квотами на викиди парникових газів. Так, за попередніми домовленостями в найближчі місяці очікується організація обговорень щодо результатів запуску системи моніторингу, звітності та верифікації та підготовки наступних кроків;
  4. Продовження дискусії з ЄС щодо індивідуального підходу до України в контексті прикордонного вуглецевого коригування (CBAM) та напрацювання політик для захисту українського бізнесу від імпорту з країн з низькими кліматичними зобов’язаннями.

Також учасниками було порушене питання щодо реформи промислового забруднення (законопроєкти №4167 та №4167-1), імплементація якої має відповідати європейським практикам та водночас враховувати українські реалії, зокрема, щодо строків та інвестиційних можливостей.

У зустрічі взяли участь Ярослав Железняк, Перший заступник голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, Кіра Рудик, Перший заступник голови Комітету ВРУ з питань цифрової трансформації, Леся Василенко, Голова підкомітету з питань зміни клімату та охорони атмосферного повітря Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування, Інна Совсун, Член Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг та Галина Васильченко, Член Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики

Асоціація висловлює подяку членам фракції «Голос» та сподівається на плідну співпрацю на шляху до екологізації економіки та впровадженні принципів сталого розвитку в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: