fbpx

Бізнес стурбований останніми подіями навколо НБУ

27/ 11/ 2019
  Європейська Бізнес Асоціація стурбована подіями, які розгортаються навколо НБУ в останні кілька тижнів. Подібні ситуації однозначно дають як бізнесу, так і інвесторам тривожний сигнал. Крім того, ставлять під питання принципи об’єктивності та неупередженості, які мають існувати в цивілізованій європейській країні. Так, забезпечення незалежності Національного банку, збереження макроекономічної стабільності та продовження співпраці з МВФ для сталого економічного зростання України мають бути непохитними пріоритетами влади. Це, власне, був один з семи першочергових кроків від бізнесу до нового Президента України, оприлюднених бізнес-спільнотою в кінці квітня. Тож бізнес закликає відповідальні органи державної влади належним чином реагувати на ситуації, подібні до тієї, що зараз відбувається навколо НБУ, керуючись принципами справедливості. Адже зараз важливо убезпечити країну від появи нових негативних чинників, які дестабілізують економіку, сповільнюють інвестиційну активність та економічне зростання.

Європейська Бізнес Асоціація стурбована подіями, які розгортаються навколо НБУ в останні кілька тижнів.

Подібні ситуації однозначно дають як бізнесу, так і інвесторам тривожний сигнал. Крім того, ставлять під питання принципи об’єктивності та неупередженості, які мають існувати в цивілізованій європейській країні.

Так, забезпечення незалежності Національного банку, збереження макроекономічної стабільності та продовження співпраці з МВФ для сталого економічного зростання України мають бути непохитними пріоритетами влади. Це, власне, був один з семи першочергових кроків від бізнесу до нового Президента України, оприлюднених бізнес-спільнотою в кінці квітня.

Тож бізнес закликає відповідальні органи державної влади належним чином реагувати на ситуації, подібні до тієї, що зараз відбувається навколо НБУ, керуючись принципами справедливості. Адже зараз важливо убезпечити країну від появи нових негативних чинників, які дестабілізують економіку, сповільнюють інвестиційну активність та економічне зростання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: