fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації в Одесі зустрілася з керівництвом Одеської митниці

27/ 12/ 2023
  Сьогодні, 27.12.2023, відбулася конструктивна зустріч представників бізнес-спільноти з керівництвом митниці. Захід відзначився активним обговоренням та вирішенням важливих питань, повязаних із здійсненням митних формальностей в регіоні. До заходу долучився Олександр Лазарєв, Голова Координаційної ради Асоціації в Одесі, співголова Митного Комітету Асоціації, СЕО Lamarin.   З боку Одеської митниці присутні були: Дмитро Забавський, заступник начальника Одеської митниці. Валерій Лукʼянов, в.о.першого заступника начальника Одеської митниці. Олександр Холопов, начальник управління забезпечення організації митного контролю та оформлення). Також у заході взяли участь: Галина Вдовіна, голова Громадської ради при Держмитслужбі. Віктор Берестенко, президент Асоціації міжнародних експедиторів України Під час зустрічі сторони обговорювали ефективність та транспарентність митного процесу, а також взаємодію бізнесу з митницею для сприяння полегшенню та прискоренню митного оформлення. Керівництво Одеської митниці вислухало конструктивні пропозиції та зауваження бізнес-спільноти, підкресливши важливість партнерства між сектором бізнесу та митними органами для досягнення спільних цілей. Однією з ключових тем обговорення стали нововведення в митне законодавство та ініціативи щодо впровадження сучасних технологій та інновацій для автоматизації митних процедур та забезпечення більшої ефективності та точності у виконанні обовязків посадових осіб та інших суміжних структур. Учасники зустрічі домовилися про подальший обмін інформацією та регулярні наради для вдосконалення співпраці між бізнес-середовищем та митницею. Такі заходи сприятимуть створенню сприятливого та прозорого бізнес-середовища в регіоні. Дякуємо керівництву митниці за продовження діалогу з бізнесом!

Сьогодні, 27.12.2023, відбулася конструктивна зустріч представників бізнес-спільноти з керівництвом митниці. Захід відзначився активним обговоренням та вирішенням важливих питань, пов’язаних із здійсненням митних формальностей в регіоні. До заходу долучився Олександр Лазарєв, Голова Координаційної ради Асоціації в Одесі, співголова Митного Комітету Асоціації, СЕО Lamarin.  

З боку Одеської митниці присутні були:

  • Дмитро Забавський, заступник начальника Одеської митниці.
  • Валерій Лукʼянов, в.о.першого заступника начальника Одеської митниці.
  • Олександр Холопов, начальник управління забезпечення організації митного контролю та оформлення).

Також у заході взяли участь:

  • Галина Вдовіна, голова Громадської ради при Держмитслужбі.
  • Віктор Берестенко, президент Асоціації міжнародних експедиторів України

Під час зустрічі сторони обговорювали ефективність та транспарентність митного процесу, а також взаємодію бізнесу з митницею для сприяння полегшенню та прискоренню митного оформлення. Керівництво Одеської митниці вислухало конструктивні пропозиції та зауваження бізнес-спільноти, підкресливши важливість партнерства між сектором бізнесу та митними органами для досягнення спільних цілей.

Однією з ключових тем обговорення стали нововведення в митне законодавство та ініціативи щодо впровадження сучасних технологій та інновацій для автоматизації митних процедур та забезпечення більшої ефективності та точності у виконанні обов’язків посадових осіб та інших суміжних структур. Учасники зустрічі домовилися про подальший обмін інформацією та регулярні наради для вдосконалення співпраці між бізнес-середовищем та митницею. Такі заходи сприятимуть створенню сприятливого та прозорого бізнес-середовища в регіоні.

Дякуємо керівництву митниці за продовження діалогу з бізнесом!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: