fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Ігорем Насаликом, Міністром енергетики та вугільної промисловості України

16/ 08/ 2017
  Бізнес-спільнота Асоціації зустрілася з Ігорем Насаликом, Міністром енергетики та вугільної промисловості України, Наталією Бойко, заступником Міністра, та Юлією Підкоморною, В.о. державного секретаря Міністерства. Обговорили актуальні питання, які на разі турбують бізнес, а саме особливості імплементації та реалізації Закону України «Про ринок електричної енергії», лібералізації ринку газу та збільшення обсягів газовидобування, деякі питання приватизації в енергетичному секторі, поточний стан та перспективи закупівлі вугілля. Міністерство енергетики та вугільної промисловості увійшло до переліку тих відомств, які підпали під реформу державного управління, тож найближчим часом при Міністерстві будуть створені три директорати з оновленим кадровим складом, які будуть працювати паралельно з профільними департаментами, та у перспективі мають їх замінити. Також пан Насалик повідомив, що Міністерство розробило нову енергетичну стратегію, яка вже знаходиться на погодженні Кабінету Міністрів України. Однак підхід до розвитку енергетичної галузі має бути гнучким, завважив Міністр, особливо зважаючи на бурхливий розвиток відновлюваних джерел енергії. Ми щиро дякуємо колегам з Міністерства за відкритість та увагу до питань та пропозицій бізнесу!

Бізнес-спільнота Асоціації зустрілася з Ігорем Насаликом, Міністром енергетики та вугільної промисловості України, Наталією Бойко, заступником Міністра, та Юлією Підкоморною, В.о. державного секретаря Міністерства.

Обговорили актуальні питання, які на разі турбують бізнес, а саме особливості імплементації та реалізації Закону України «Про ринок електричної енергії», лібералізації ринку газу та збільшення обсягів газовидобування, деякі питання приватизації в енергетичному секторі, поточний стан та перспективи закупівлі вугілля.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості увійшло до переліку тих відомств, які підпали під реформу державного управління, тож найближчим часом при Міністерстві будуть створені три директорати з оновленим кадровим складом, які будуть працювати паралельно з профільними департаментами, та у перспективі мають їх замінити. Також пан Насалик повідомив, що Міністерство розробило нову енергетичну стратегію, яка вже знаходиться на погодженні Кабінету Міністрів України. Однак підхід до розвитку енергетичної галузі має бути гнучким, завважив Міністр, особливо зважаючи на бурхливий розвиток відновлюваних джерел енергії.

Ми щиро дякуємо колегам з Міністерства за відкритість та увагу до питань та пропозицій бізнесу!

01/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: