fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-сніданок: “Міжнародне податкове планування”

25/ 09/ 2018
  Не пропустіть унікальну можливість дізнатись про основні тенденції в міжнародному структуруванні у світі та в Україні від провідних спеціалістів міжнародної мережі Nexia International! 28 вересня 2018 року в Citedel Inn, Lviv спеціально для Вас: Олена Вознюк (Nexia DK. Auditors & Consultants, Україна) розкаже, як Україна реагує на глобальні виклики та чого очікувати у майбутньому. Russell Attard Baldacchino та Olga Galea (Nexia BT, Мальта) розкажуть про переваги створення торгових та холдингових структур на Мальті. Michael Mavrommatis (Nexia Poyiadjis Chartered Accountants, Кіпр) поділиться власними спостереженнями щодо змін на Кіпрі стосовно прозорості, відкритості інформації про компанії та їх бенефіціарних власників, «substance requirement» та інші сучасні тенденції. Також, запрошуємо Вас на індивідуальні зустрічі з нашими іноземними колегами, які ми будемо проводити у офісі Nexia DK (м. Львів, вул. Єфремова 32А, 3-й поверх). Дата та час індивідуальних зустрічей:  27 вересня (9:00 - 18:00) - Russell Attard Baldacchino та Olga Galea. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2xrAKdD 28 вересня (14:00 - 18:00) - Michael Mavrommatis. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2PPKPba Реєстрація на індивідуальні зустрічі є обовязковою та безкоштовною! Кількість місць обмежена. Після реєстрації з вами звяжеться наш менеджер. Дякуємо за розуміння!

Не пропустіть унікальну можливість дізнатись про основні тенденції в міжнародному структуруванні у світі та в Україні від провідних спеціалістів міжнародної мережі Nexia International!

28 вересня 2018 року в Citedel Inn, Lviv спеціально для Вас:

Олена Вознюк (Nexia DK. Auditors & Consultants, Україна) розкаже, як Україна реагує на глобальні виклики та чого очікувати у майбутньому.

Russell Attard Baldacchino та Olga Galea (Nexia BT, Мальта) розкажуть про переваги створення торгових та холдингових структур на Мальті.

Michael Mavrommatis (Nexia Poyiadjis Chartered Accountants, Кіпр) поділиться власними спостереженнями щодо змін на Кіпрі стосовно прозорості, відкритості інформації про компанії та їх бенефіціарних власників, «substance requirement» та інші сучасні тенденції.

Також, запрошуємо Вас на індивідуальні зустрічі з нашими іноземними колегами, які ми будемо проводити у офісі Nexia DK (м. Львів, вул. Єфремова 32А, 3-й поверх).

Дата та час індивідуальних зустрічей: 

27 вересня (9:00 – 18:00) – Russell Attard Baldacchino та Olga Galea. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2xrAKdD

28 вересня (14:00 – 18:00) – Michael Mavrommatis. Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2PPKPba

Реєстрація на індивідуальні зустрічі є обов’язковою та безкоштовною! Кількість місць обмежена. Після реєстрації з вами зв’яжеться наш менеджер.

Дякуємо за розуміння!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: