fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-сніданок Асоціації в Одесі

11/ 10/ 2017
  11 жовтня відбувся Бізнес-сніданок Південноукраїнського офісу Асоціації в Одесі з компанією «Аккаунтор Київ» на тему: «Імпорт товарів та експорт послуг: лайфхаки від юристів і бухгалтерів». Виконавчий директор та модератор Надія Кузів привітала учасників та звернула увагу на актуальність даної тематики для керівників компаній, фінансових директорів, головних бухгалтерів та корпоративних юристів. Світлана Свириденко, керівник юридичного департаменту розповіла про важливі умови імпортних договорів, які зумовлюють судові спори, та поділилася власним досвідом складання договорів. Марина Слободянюк, старший юрист, у своїй частині доповіді окреслила основні валютні ризики, з якими стикаються українські компанії при імпорті та подальшому продажу товарів, та поділилася секретами щодо їхнього уникнення. Ольга Лівінська, керівник фінансового департаменту, проінформувала про зміни в законодавстві, що стосуються форми ЗЕД договорів та їх валютного регулювання, а також надала корисну інформацію щодо кредит нот при імпорті товарів.

11 жовтня відбувся Бізнес-сніданок Південноукраїнського офісу Асоціації в Одесі з компанією «Аккаунтор Київ» на тему: «Імпорт товарів та експорт послуг: лайфхаки від юристів і бухгалтерів».

Виконавчий директор та модератор Надія Кузів привітала учасників та звернула увагу на актуальність даної тематики для керівників компаній, фінансових директорів, головних бухгалтерів та корпоративних юристів.

Світлана Свириденко, керівник юридичного департаменту розповіла про важливі умови імпортних договорів, які зумовлюють судові спори, та поділилася власним досвідом складання договорів.

Марина Слободянюк, старший юрист, у своїй частині доповіді окреслила основні валютні ризики, з якими стикаються українські компанії при імпорті та подальшому продажу товарів, та поділилася секретами щодо їхнього уникнення.

Ольга Лівінська, керівник фінансового департаменту, проінформувала про зміни в законодавстві, що стосуються форми ЗЕД договорів та їх валютного регулювання, а також надала корисну інформацію щодо кредит нот при імпорті товарів.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: