fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-сніданок Асоціації в Одесі із компанією “Арцінгер”

04/ 11/ 2016
  4 листопада 2016 року відбувся Бізнес-сніданок Південноукраїнського офісу Асоціації в Одесі із компанією “Арцінгер” на тему Правила поведінки під час обшуку. Підготовлений значить озброєний”. Модератором зустрічі виступив Андрій Селютін, партнер, керівник Південно-українського філіалу АО “Арцінгер”, а доповідачами - Катерина Гупало, партнер, керівник практики кримінального права та Олександр Максименко, юрист компанії, адвокат. У своєму виступі спікери відзначили, що незважаючи на обіцянки щодо зменшення тиску на бізнес з боку державних органів, особливо правоохоронних та прокуратури, реальність свідчить про зворотнє. Навпаки, фокус правоохоронних органів вже давно розширився від «тіньового» бізнесу до компаній, які ведуть свою діяльність в рамках правового поля. Обшуки стають реальністю для тих, для кого кримінальний процес видавався чимось дуже віддаленим. В ході зустрічі учасники дізналися як зрозуміти, що обшук незаконний (практичні аспекти, на які треба звертати увагу); про важливість ІТ-безпеки та системи технічного забезпечення; про особливості впорядкування майна (документи, гроші, цінності - чи є щось зайве, що не варто ховати); що робити, якщо є порушення з боку слідчого; золоті правила поведінки під час обшуку, як сказати слідчому “ні”; про фіксування порушення під час обшуку; та правильне заповнення протоколу; а також, що повернути майно - місія можлива!

4 листопада 2016 року відбувся Бізнес-сніданок Південноукраїнського офісу Асоціації в Одесі із компанією “Арцінгер” на тему “Правила поведінки під час обшуку. Підготовлений значить озброєний”. Модератором зустрічі виступив Андрій Селютін, партнер, керівник Південно-українського філіалу АО “Арцінгер”, а доповідачами – Катерина Гупало, партнер, керівник практики кримінального права та Олександр Максименко, юрист компанії, адвокат.

У своєму виступі спікери відзначили, що незважаючи на обіцянки щодо зменшення тиску на бізнес з боку державних органів, особливо правоохоронних та прокуратури, реальність свідчить про зворотнє. Навпаки, фокус правоохоронних органів вже давно розширився від «тіньового» бізнесу до компаній, які ведуть свою діяльність в рамках правового поля. Обшуки стають реальністю для тих, для кого кримінальний процес видавався чимось дуже віддаленим.

В ході зустрічі учасники дізналися як зрозуміти, що обшук незаконний (практичні аспекти, на які треба звертати увагу); про важливість ІТ-безпеки та системи технічного забезпечення; про особливості впорядкування майна (документи, гроші, цінності – чи є щось зайве, що не варто ховати); що робити, якщо є порушення з боку слідчого; золоті правила поведінки під час обшуку, як сказати слідчому “ні”; про фіксування порушення під час обшуку; та правильне заповнення протоколу; а також, що повернути майно – місія можлива!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: