fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес просить Президента підписати законопроєкт, яким спрощуються та діджиталізуються кадрові питання

08/ 07/ 2022
  Європейська Бізнес Асоціація вітає прийняття Верховною Радою України 1 липня 2022 року проекту Закону №7251 щодо оптимізації трудових відносин. На думку бізнесу, даний законопроект суттєво спрощує адміністрування відносин між бізнесом і роботодавцем з урахуванням воєнного стану, а саме – зміну умов та місця роботи для усунення наслідків бойових дій, дозволяє врегулювати питання оплати праці на час роботи підприємства під час військового стану, збільшує можливість працівнику брати відпустку за власний рахунок на необмежений час, зберігаючи, при цьому, місце роботи, а також спрощує питання прийняття і звільнення на роботу за бажанням працівника. Окремо варто зазначити, що на період військового часу усі кадрові документи – накази, розпорядження, повідомлення – можуть бути переведені в електронну форму. Європейська Бізнес Асоціація послідовно виступає за проведення реформування регулювання трудових відносин. Експерти Асоціації брали активну участь у доопрацюванні Закону при його підготовці до другого читання. Водночас, бізнес звертається до Президента України з проханням підписати законопроєкт, аби дати старт спрощенню та діджиталізації кадрових питань, зокрема, на період воєнного стану.

Європейська Бізнес Асоціація вітає прийняття Верховною Радою України 1 липня 2022 року проекту Закону №7251 щодо оптимізації трудових відносин.

На думку бізнесу, даний законопроект суттєво спрощує адміністрування відносин між бізнесом і роботодавцем з урахуванням воєнного стану, а саме – зміну умов та місця роботи для усунення наслідків бойових дій, дозволяє врегулювати питання оплати праці на час роботи підприємства під час військового стану, збільшує можливість працівнику брати відпустку за власний рахунок на необмежений час, зберігаючи, при цьому, місце роботи, а також спрощує питання прийняття і звільнення на роботу за бажанням працівника.

Окремо варто зазначити, що на період військового часу усі кадрові документи – накази, розпорядження, повідомлення – можуть бути переведені в електронну форму.

Європейська Бізнес Асоціація послідовно виступає за проведення реформування регулювання трудових відносин. Експерти Асоціації брали активну участь у доопрацюванні Закону при його підготовці до другого читання.

Водночас, бізнес звертається до Президента України з проханням підписати законопроєкт, аби дати старт спрощенню та діджиталізації кадрових питань, зокрема, на період воєнного стану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: