fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес просить дозволити використовувати в Україні Wi-Fi 6E

25/ 06/ 2024
  Комітет побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації звернувся до Віце-прем’єр-міністра України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайла Федорова та інших профільних державних органів щодо необхідності впровадження в Україні радіотехнології Wi-Fi 6E (5945-6425 МГц). Так, наразі, за інформацією компаній-членів Комітету Асоціації, більшість нового сучасного обладнання, такого як роутери, ноутбуки, смартфони, телевізори, аудіо системи, і т.д., виробляється з підтримкою радіотехнології Wi-Fi 6E, яка, на жаль, не включена в План розподілу і користування радіочастотним спектром в Україні. Відповідно, представники законослухняного бізнесу не мають можливості провести його сертифікацію в Україні, що в свою чергу унеможливлює легальне постачання таких продуктів в Україну. Це, в свою чергу, суттєво обмежує використання сучасного обладнання в Україні та позбавляє споживачів доступу до новітніх технологій. Окремо варто зазначити, що Україна входить до невеликої кількості країн, які ще не дозволили використання цієї технології. Як зазначають експерти Комітету Асоціації, радіотехнологія Wi-Fi 6E була прийнята ще в 2020 році, а світове виробництво обладнання з підтримкою Wi-Fi 6E було розпочате в 2021 році. Згідно інформації Wi-Fi Alliance радіотехнологія Wi-Fi 6E дозволена до використання в ЄС і більшості країн світу за виключенням деяких країн Африки. Більше того, за інформацією експертів Комітету Асоціації деякі країни вже почали обговорення можливості щодо запровадження наступної технології Wi-Fi 7 (6425-7125 МГц). Відтак, Асоціація просить профільні державні органи ініціювати внесення змін в План, зокрема, доповнити його радіотехнологією Wi-Fi 6E, що дозволить гармонізувати використання радіочастотного ресурсу з ЄС та розблокувати поставки сучасного обладнання в Україну.

Комітет побутової електротехніки Європейської Бізнес Асоціації звернувся до Віце-прем’єр-міністра України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайла Федорова та інших профільних державних органів щодо необхідності впровадження в Україні радіотехнології Wi-Fi 6E (5945-6425 МГц).

Так, наразі, за інформацією компаній-членів Комітету Асоціації, більшість нового сучасного обладнання, такого як роутери, ноутбуки, смартфони, телевізори, аудіо системи, і т.д., виробляється з підтримкою радіотехнології Wi-Fi 6E, яка, на жаль, не включена в План розподілу і користування радіочастотним спектром в Україні.

Відповідно, представники законослухняного бізнесу не мають можливості провести його сертифікацію в Україні, що в свою чергу унеможливлює легальне постачання таких продуктів в Україну. Це, в свою чергу, суттєво обмежує використання сучасного обладнання в Україні та позбавляє споживачів доступу до новітніх технологій.

Окремо варто зазначити, що Україна входить до невеликої кількості країн, які ще не дозволили використання цієї технології. Як зазначають експерти Комітету Асоціації, радіотехнологія Wi-Fi 6E була прийнята ще в 2020 році, а світове виробництво обладнання з підтримкою Wi-Fi 6E було розпочате в 2021 році. Згідно інформації Wi-Fi Alliance радіотехнологія Wi-Fi 6E дозволена до використання в ЄС і більшості країн світу за виключенням деяких країн Африки. Більше того, за інформацією експертів Комітету Асоціації деякі країни вже почали обговорення можливості щодо запровадження наступної технології Wi-Fi 7 (6425-7125 МГц).

Відтак, Асоціація просить профільні державні органи ініціювати внесення змін в План, зокрема, доповнити його радіотехнологією Wi-Fi 6E, що дозволить гармонізувати використання радіочастотного ресурсу з ЄС та розблокувати поставки сучасного обладнання в Україну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: