fbpx

Бізнес потребує трансформацій або чому голуби більше не листоноші

18/ 02/ 2020
  Український провайдер електронного документообігу EDIN пропонує рішення, які не просто покращують процеси компаній, вони їх змінюють. Наприклад, надсилання паперового документу контрагентові займає від 1 до 3 днів, а е-документ отримувач може підписати через кілька секунд після натискання кнопки “надіслати”. Які рішення EDIN пропонує компаніям та чим вони відрізняються від пропозицій інших е-провайдерів? Сервіси EDIN EDI NETWORK - сучасна платформа електронного документообігу, яка несе в собі весь функціонал з обміну е-документами від EDI до документів, що мають юридичне значення. EDIN-PRICE - е-рішення для швидкого узгодження цін між контрагентами, які обмінюються між собою е-специфікаціями EDIN-DISTRIBUTION - комплексне електронне рішення, яке оптимізує процеси взаємообміну е-даними між виробниками та їх дистриб’юторами на базі EDI-технологій EDIN-CERTIFICATE - рішення, призначене для зберігання, обробки, пошуку і спільного з партнерами доступу до е-сертифікатів якості на товари ЕТТН - е-рішення для швидкого обміну ТТН в електронному вигляді EDIN-DOCflow - унікальне рішення для обміну групою е-документів на єдиній гнучкій бізнес-платформі, яка легко підлаштовується під індивідуальні бізнес-процеси EDIN-TENDER - е-майданчик для проведення та участі в тендерах, торгах та аукціонах онлайн Рішення EDIN підходять для будь-якого бізнесу: виробництво, логістика, постачальники товарів та послуг, банки, IT, агро, рітейл, будівництво, фармацевтика, автопром, телеком, нерухомість та ін. Переваги роботи з е-документообігом: Від 100 000 грн економічний ефект впровадження ЕДО До 80% економії засобів на витратних матеріалах В 4,5 рази скорочення прострочень з оплати Від 14 до 1 днів скорочення часу обробки ЮЗД Удвічі скорочення часу на оформлення угод До 70% оптимізації на трудових ресурсах API-Інтеграція з усіма платформами «1С:Підприємство» і «BAS», SAP, Microsoft та ін. Підписання документів за допомогою КЕП, Токен, МобайлID, хмарне підписання 50+ типів електронних документів (Договір, Прайс, Замовлення, Акт, Рахунок, Накладні та ін.) Сервісами е-провайдера EDIN користуються більше 5000 компаній, які щорічно надсилають 30+ млн електронних документів. EDI-провайдер EDIN – лідер інноваційних рішень у сфері електронного документообігу. Впровадження сервісів EDIN суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну еко-систему для швидкого обміну даними.

Український провайдер електронного документообігу EDIN пропонує рішення, які не просто покращують процеси компаній, вони їх змінюють. Наприклад, надсилання паперового документу контрагентові займає від 1 до 3 днів, а е-документ отримувач може підписати через кілька секунд після натискання кнопки “надіслати”.

Які рішення EDIN пропонує компаніям та чим вони відрізняються від пропозицій інших е-провайдерів?

Сервіси EDIN

 • EDI NETWORK – сучасна платформа електронного документообігу, яка несе в собі весь функціонал з обміну е-документами від EDI до документів, що мають юридичне значення.
 • EDIN-PRICE – е-рішення для швидкого узгодження цін між контрагентами, які обмінюються між собою е-специфікаціями
 • EDIN-DISTRIBUTION – комплексне електронне рішення, яке оптимізує процеси взаємообміну е-даними між виробниками та їх дистриб’юторами на базі EDI-технологій
 • EDIN-CERTIFICATE – рішення, призначене для зберігання, обробки, пошуку і спільного з партнерами доступу до е-сертифікатів якості на товари
 • ЕТТН – е-рішення для швидкого обміну ТТН в електронному вигляді
 • EDIN-DOCflow – унікальне рішення для обміну групою е-документів на єдиній гнучкій бізнес-платформі, яка легко підлаштовується під індивідуальні бізнес-процеси
 • EDIN-TENDER – е-майданчик для проведення та участі в тендерах, торгах та аукціонах онлайн

Рішення EDIN підходять для будь-якого бізнесу: виробництво, логістика, постачальники товарів та послуг, банки, IT, агро, рітейл, будівництво, фармацевтика, автопром, телеком, нерухомість та ін.

Переваги роботи з е-документообігом:

 • Від 100 000 грн економічний ефект впровадження ЕДО
 • До 80% економії засобів на витратних матеріалах
 • В 4,5 рази скорочення прострочень з оплати
 • Від 14 до 1 днів скорочення часу обробки ЮЗД
 • Удвічі скорочення часу на оформлення угод
 • До 70% оптимізації на трудових ресурсах
 • API-Інтеграція з усіма платформами «1С:Підприємство» і «BAS», SAP, Microsoft та ін.
 • Підписання документів за допомогою КЕП, Токен, МобайлID, хмарне підписання
 • 50+ типів електронних документів (Договір, Прайс, Замовлення, Акт, Рахунок, Накладні та ін.)

Сервісами е-провайдера EDIN користуються більше 5000 компаній, які щорічно надсилають 30+ млн електронних документів.

EDI-провайдер EDIN – лідер інноваційних рішень у сфері електронного документообігу. Впровадження сервісів EDIN суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну еко-систему для швидкого обміну даними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: