fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес підтримує кроки, спрямовані на боротьбу з тіньовим сектором – але справи важливо довести до кінця

15/ 05/ 2024
  Цього тижня представниками Бюро економічної безпеки розпочато серію обшуків на 5 найбільших вітчизняних виробниках тютюну, щодо яких є підтверджені відомості про їх нелегальну діяльність. За інформацією від відомства, подекуди виявлені підроблені акцизні марки, не марковані тютюнові вироби. Обшуки та процесуальні дії тривають. Європейська Бізнес Асоціація вже давно наголошувала, що прозорий бізнес перебуває в нерівних умовах роботи, порівняно з тіньовим. Водночас, через  тіньову економіку втрачає не тільки прозорий бізнес, але й економіка та держава. Це явище, яке потребує викорінення та жодним чином не можна толерувати. Тож бізнес підтримує дії, спрямовані на боротьбу з нелегальним сектором і, сподіваємось, курс на боротьбу з тінню буде продовжуватись. А ми як країна зможемо побачити відчутні результати такої боротьби і розпочаті, зокрема цього тижня справи, не буде відкладено в довгий ящик, а доведено до кінця і порушників притягнуто до відповідальності. В цьому процесі ми вдячні Тимчасовій слідчій комісії по економічним злочинам у Парламенті та, зокрема, Данилу Гетманцеву, Голові Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової митної політики – за лідерство в цій Комісії.

Цього тижня представниками Бюро економічної безпеки розпочато серію обшуків на 5 найбільших вітчизняних виробниках тютюну, щодо яких є підтверджені відомості про їх нелегальну діяльність. За інформацією від відомства, подекуди виявлені підроблені акцизні марки, не марковані тютюнові вироби.

Обшуки та процесуальні дії тривають.

Європейська Бізнес Асоціація вже давно наголошувала, що прозорий бізнес перебуває в нерівних умовах роботи, порівняно з тіньовим. Водночас, через  тіньову економіку втрачає не тільки прозорий бізнес, але й економіка та держава. Це явище, яке потребує викорінення та жодним чином не можна толерувати.

Тож бізнес підтримує дії, спрямовані на боротьбу з нелегальним сектором і, сподіваємось, курс на боротьбу з тінню буде продовжуватись. А ми як країна зможемо побачити відчутні результати такої боротьби і розпочаті, зокрема цього тижня справи, не буде відкладено в довгий ящик, а доведено до кінця і порушників притягнуто до відповідальності.

В цьому процесі ми вдячні Тимчасовій слідчій комісії по економічним злочинам у Парламенті та, зокрема, Данилу Гетманцеву, Голові Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової митної політики – за лідерство в цій Комісії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: