fbpx

Бізнес очікує на публікацію постанови КМУ щодо дерегуляції

04/ 04/ 2019

Європейська Бізнес Асоціація звертається до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням пришвидшити процедуру публікації постанови КМУ «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності».

Ознайомитись з офіційним листом

Дану постанову було прийнято на засіданні Уряду 27 березня 2019 року. Вона передбачає внесення змін до 16 інших постанов Уряду. Ці зміни мають на меті зменшення регуляторного тиску на бізнес, скасування зайвих адміністративних процедур, поліпшення інвестиційного клімату та імплементацію кращих міжнародних практик ведення бізнесу, відображених у рейтингу «Doing Business».

Варто зазначити, що прийняття даного рішення стало одним із найочікуваніших і для морегосподарського комплексу, адже воно покликано врегулювати деякі законодавчі прогалини у цій сфері. Одним з таких є процедура здійснення контролю скидання баластних вод морськими екологічними інспекторами Держекоінспекції. 

На необхідності суворого дотримання законодавства у сфері екологічного контролю бізнес акцентує увагу постійно. Тож з цією метою і було розроблено пакет змін до нормативно-правових актів, які мають врегулювати питання відбору «ізольованого баласту». Зокрема, йдеться про постанову КМУ №269 («Про затвердження Правил охорони внутрішніх морських вод і територіального моря від забруднення та засмічення»).

Результатом прийняття даної Постанови має стати зменшення корупційних ризиків в екологічній сфері. Тож бізнес очікує на якнайшвидше підписання та публікацію постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: