fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес очікує на повноцінну реформу ДФС

19/ 04/ 2019
  Бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації очікує на повноцінну реформу Державної фіскальної служби та якнайшвидше завершення періоду турбулентності в процесі реформування. Так, незважаючи на трансформаційні процеси в країні, робота бізнесу продовжується. Тому дуже важливо, щоб державні інституції також ефективно працювали.  Однією з довгоочікуваних реформ є реформування ДФС, зокрема, Державної митної та податкової служб. І абсолютно кожен елемент реформування грає ключову роль для подальшої роботи. А призначення керівників цих служб безпосередньо впливатиме на процес реформування. Адже саме вони разом з командою мали б підсилити прозорість та якість сервісів. Щоб легальний бізнес не відчував дискомфорту від послуг, що надаються або мають надаватися.  Тож бізнес очікує, що саме це є ключовою метою, і розпочате реформування ДФС конструктивно закінчиться.

Бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації очікує на повноцінну реформу Державної фіскальної служби та якнайшвидше завершення періоду турбулентності в процесі реформування.

Так, незважаючи на трансформаційні процеси в країні, робота бізнесу продовжується. Тому дуже важливо, щоб державні інституції також ефективно працювали. 

Однією з довгоочікуваних реформ є реформування ДФС, зокрема, Державної митної та податкової служб. І абсолютно кожен елемент реформування грає ключову роль для подальшої роботи. А призначення керівників цих служб безпосередньо впливатиме на процес реформування. Адже саме вони разом з командою мали б підсилити прозорість та якість сервісів. Щоб легальний бізнес не відчував дискомфорту від послуг, що надаються або мають надаватися. 

Тож бізнес очікує, що саме це є ключовою метою, і розпочате реформування ДФС конструктивно закінчиться.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: