fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес обговорив питання критичних сировинних матеріалів і потреб галузі в кваліфікованих кадрах

19/ 03/ 2024
  19 березня відбулась зустріч Комітету Надрокористування з представниками Київської школи економіки (KSE). На зустрічі учасники обговорили важливе питання браку кадрів у галузі. Наразі бізнес акцентує на потребі у кваліфікованих працівниках – проєктних менеджерах у надрокористуванні. Компанії мають запит на найм готових керівників проєктів з можливістю швидкої інтеграції в бізнес-процеси. У цьому контексті представники Асоціації та школи обговорили можливість запуску відповідної програми розвитку на майданчику KSE. Для виявлення актуальних освітніх потреб, KSE у партнерстві з Асоціацією невдовзі планує запуск спеціального опитування серед учасників ринку, результати якого можуть лягти в основу майбутньої програми. Серед іншого представники компаній-членів Асоціації обговорили разом із Максимом Федосеєнком, керівником стратегічних проектів у KSE Institute, і Тимофієм Миловановим, президентом KSE, глобальні тренди використання критичних сировинних матеріалів та барʼєри розвитку надрокористування в Україні. Зокрема, зупинились на питаннях моніторингу спеціальних дозволів на користування надрами, а також пропонованих бізнесом заходів до Ukraine Facility з підвищення прозорості галузі та фінансового стимулювання інвестицій в галузь. На додачу, учасники Комітету мали можливість ознайомитися з навчальним закладом та обговорили інші можливості співпраці. Щиро дякуємо учасникам події за участь і активні обговорення!
01/

19 березня відбулась зустріч Комітету Надрокористування з представниками Київської школи економіки (KSE). На зустрічі учасники обговорили важливе питання браку кадрів у галузі. Наразі бізнес акцентує на потребі у кваліфікованих працівниках – проєктних менеджерах у надрокористуванні. Компанії мають запит на найм готових керівників проєктів з можливістю швидкої інтеграції в бізнес-процеси. У цьому контексті представники Асоціації та школи обговорили можливість запуску відповідної програми розвитку на майданчику KSE. Для виявлення актуальних освітніх потреб, KSE у партнерстві з Асоціацією невдовзі планує запуск спеціального опитування серед учасників ринку, результати якого можуть лягти в основу майбутньої програми.

Серед іншого представники компаній-членів Асоціації обговорили разом із Максимом Федосеєнком, керівником стратегічних проектів у KSE Institute, і Тимофієм Миловановим, президентом KSE, глобальні тренди використання критичних сировинних матеріалів та барʼєри розвитку надрокористування в Україні. Зокрема, зупинились на питаннях моніторингу спеціальних дозволів на користування надрами, а також пропонованих бізнесом заходів до Ukraine Facility з підвищення прозорості галузі та фінансового стимулювання інвестицій в галузь.

На додачу, учасники Комітету мали можливість ознайомитися з навчальним закладом та обговорили інші можливості співпраці.

Щиро дякуємо учасникам події за участь і активні обговорення!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: