fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес обговорив проблемні питання щодо здійснення митних формальностей на Одеській митниці

25/ 01/ 2022
    25 січня 2022 року членські компанії ЕВА взяли участь у зустрічі керівництва Одеської митниці Держмитслужби з бізнесом. Цього разу бізнес-спільнота Асоціації у регіоні окреслила наступні важливі проблеми щодо: скасування протиправного рішення про коригування митної вартості товарів; митного оформлення тютюну в рамках Угоди про Вільну торгівлю з Республікою Північна Македонія; впровадження електронного доручення на експортний вантаж; отримання чітких роз’яснень від Адміністративного управління Одеської митниці з приводу видачі товарів, які зберігаються на складі митного органу; аркушів коригування, якщо вони надсилаються брокеру в електронному вигляді, незатребуваних вантажів та їхнього переміщення на склади Митниці, розблокування сум гарантій за попередніми деклараціями за якими не було здійснено пропуск вантажу. Деякі ж питання не втрачають своєї актуальності. Зокрема, у грудні компанії у ході діалогу з очільниками відомства компанії акцентували увагу на статистиці по часу митного оформлення, ефективність та організаційні моменти запуску Електронного журналу пункту пропуску морського сполучення тощо. За словами представників Одеської митниці було наголошено на тому, що на сьогоднішній день вже проведена інвентаризація вантажів, за якими не звернувся власник та визначено товари, що підлягають передачі на склад митного органу, а також розпочата робота по складам в зоні діяльності м.п. “Одеса-порт” та м.п. “Чорноморськ-порт”, склади вже визначені, інформація про товари, які підлягають передачі в режим знищення, визначені. Для впровадження автоматичного розблокування сум гарантій, за якими не було здійснено пропуск вантажу отримали рекомендацію звернутися до Міністерства фінансів України. Продовжуємо працювати разом над системним реформуванням діяльності митних органів у регіоні. Дякуємо керівництву Одеської митниці за відкритість, конструктив та бажання сприяти розвитку бізнесу в Одеській області! Довідково: Зі сторони відомства у заході взяли участь в.о. начальника Одеської митниці Держмитслужби Віталій Заколодяжний та інші керівники підрозділів.
01/

 

25 січня 2022 року членські компанії ЕВА взяли участь у зустрічі керівництва Одеської митниці Держмитслужби з бізнесом.

Цього разу бізнес-спільнота Асоціації у регіоні окреслила наступні важливі проблеми щодо: скасування протиправного рішення про коригування митної вартості товарів; митного оформлення тютюну в рамках Угоди про Вільну торгівлю з Республікою Північна Македонія; впровадження електронного доручення на експортний вантаж; отримання чітких роз’яснень від Адміністративного управління Одеської митниці з приводу видачі товарів, які зберігаються на складі митного органу; аркушів коригування, якщо вони надсилаються брокеру в електронному вигляді, незатребуваних вантажів та їхнього переміщення на склади Митниці, розблокування сум гарантій за попередніми деклараціями за якими не було здійснено пропуск вантажу. Деякі ж питання не втрачають своєї актуальності. Зокрема, у грудні компанії у ході діалогу з очільниками відомства компанії акцентували увагу на статистиці по часу митного оформлення, ефективність та організаційні моменти запуску Електронного журналу пункту пропуску морського сполучення тощо.

За словами представників Одеської митниці було наголошено на тому, що на сьогоднішній день вже проведена інвентаризація вантажів, за якими не звернувся власник та визначено товари, що підлягають передачі на склад митного органу, а також розпочата робота по складам в зоні діяльності м.п. “Одеса-порт” та м.п. “Чорноморськ-порт”, склади вже визначені, інформація про товари, які підлягають передачі в режим знищення, визначені. Для впровадження автоматичного розблокування сум гарантій, за якими не було здійснено пропуск вантажу отримали рекомендацію звернутися до Міністерства фінансів України.

Продовжуємо працювати разом над системним реформуванням діяльності митних органів у регіоні. Дякуємо керівництву Одеської митниці за відкритість, конструктив та бажання сприяти розвитку бізнесу в Одеській області!

Довідково: Зі сторони відомства у заході взяли участь в.о. начальника Одеської митниці Держмитслужби Віталій Заколодяжний та інші керівники підрозділів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: