fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес обговорив ключові питання функціонування ринку землі

25/ 11/ 2021
  З дня відкриття ринку землі пройшло вже 4 місяці. Вчора, в Європейській Бізнес Асоціації відбулась робоча зустріч, де спільнота обговорила ключові питання та досягнення за цей час. Так, важливим індикатором функціонування ринку землі можна вважати угоди купівлі-продажу. Власне, від початку функціонування ринку землі було загалом вже укладено 31825 угод купівлі-продажу. І кількість нових угод тримається на високому рівні. До речі, за місяць найбільше угод уклали у Сумській та Харківській  областях. Найменше - у Волинській та Рівненській областях. В той же час, серед ключових питань, які все ще потребують врегулювання - частина нотаріусів не мають доступу до бази даних Держгеокадастру, багато нотаріусів відмовляють у посвідченні угод купівлі-продажу с/г земель, через складність, послуги посвідчення угод з продажу с/г землі можуть коштувати до 15 тис грн, тощо. З детальною аналітикою щодо відкриття ринку землі можна ознайомитись в презентації за лінком. Безумовно, відкриття ринку землі є важливим досягненням цього року. Водночас, працювати ще є чимало над чим, аби зробити процедуру більш прозорою та зрозумілою. Зі свого боку, спільнота підготує ключові пропозиції від бізнесу та поділиться ними, аби оптимізувати роботу ринку землі.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

З дня відкриття ринку землі пройшло вже 4 місяці. Вчора, в Європейській Бізнес Асоціації відбулась робоча зустріч, де спільнота обговорила ключові питання та досягнення за цей час.

Так, важливим індикатором функціонування ринку землі можна вважати угоди купівлі-продажу. Власне, від початку функціонування ринку землі було загалом вже укладено 31825 угод купівлі-продажу. І кількість нових угод тримається на високому рівні. До речі, за місяць найбільше угод уклали у Сумській та Харківській  областях. Найменше – у Волинській та Рівненській областях.

В той же час, серед ключових питань, які все ще потребують врегулювання – частина нотаріусів не мають доступу до бази даних Держгеокадастру, багато нотаріусів відмовляють у посвідченні угод купівлі-продажу с/г земель, через складність, послуги посвідчення угод з продажу с/г землі можуть коштувати до 15 тис грн, тощо.

З детальною аналітикою щодо відкриття ринку землі можна ознайомитись в презентації за лінком.

Безумовно, відкриття ринку землі є важливим досягненням цього року. Водночас, працювати ще є чимало над чим, аби зробити процедуру більш прозорою та зрозумілою. Зі свого боку, спільнота підготує ключові пропозиції від бізнесу та поділиться ними, аби оптимізувати роботу ринку землі.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: