fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес може не витримати другої хвилі жорсткого локдауну

19/ 10/ 2020
  Останнім часом ситуація з коронавірусом в Україні та світі погіршується. Бізнес-спільнота добре розуміє складність завдань, що постали нині перед Україною, та готова до співпраці з владою, аби стримати поширення вірусу, але, водночас, і мінімізувати падіння економіки в країні. Так, наразі у бізнесу існують побоювання щодо можливого повторного введення жорстких обмежувальних заходів. Безперечно, збереження здоров’я громадян – головний пріоритет у нинішній ситуації. І наразі в країні вживаються обмежувальні заходи, аби його досягти. Однак, вже сьогодні очевидно, варто приймати зважені та конструктивні кроки – аби і економіка продовжувала працювати. Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Велика кількість бізнесу досі тяжко оговтується після першої хвилі локдауну. Однак, повторне його введення змусить підприємців «затягнути пояси» ще сильніше. І якщо для великих компаній це означатиме відмову від розвитку і довготривалу стагнацію, то для малого бізнесу – це питання виживання. Тож бізнес сподівається, що другий раз жорсткі обмежувальні заходи все ж не буде введено. Адже друга зупинка економіки не принесе якісних наслідків для країни, а, швидше, погіршить і так кризові явища. Так, варто розглядати кілька шляхів врегулювання ситуації та забезпечувати, наскільки це можливо, баланс здоров’я населення та економічного здоров’я. Крім того, вводячи певні правила та обмеження варто докладати зусиль і до якісного контролю за їх дотриманням, в протилежному випадку, правил та обмежень може бути безліч, однак, вони так і не принесуть очікуваних наслідків. А, на жаль, контроль за виконанням правил в нашій країні є дійсно питанням. Тож бізнес закликає уникнути жорсткого локдауну в країні та підходити до прийняття будь-яких рішень в даному контексті з точки зору довгострокового, стратегічного планування.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.  

Останнім часом ситуація з коронавірусом в Україні та світі погіршується. Бізнес-спільнота добре розуміє складність завдань, що постали нині перед Україною, та готова до співпраці з владою, аби стримати поширення вірусу, але, водночас, і мінімізувати падіння економіки в країні.

Так, наразі у бізнесу існують побоювання щодо можливого повторного введення жорстких обмежувальних заходів. Безперечно, збереження здоров’я громадян – головний пріоритет у нинішній ситуації. І наразі в країні вживаються обмежувальні заходи, аби його досягти.

Однак, вже сьогодні очевидно, варто приймати зважені та конструктивні кроки – аби і економіка продовжувала працювати.

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Велика кількість бізнесу досі тяжко оговтується після першої хвилі локдауну. Однак, повторне його введення змусить підприємців «затягнути пояси» ще сильніше. І якщо для великих компаній це означатиме відмову від розвитку і довготривалу стагнацію, то для малого бізнесу – це питання виживання. Тож бізнес сподівається, що другий раз жорсткі обмежувальні заходи все ж не буде введено. Адже друга зупинка економіки не принесе якісних наслідків для країни, а, швидше, погіршить і так кризові явища.

Так, варто розглядати кілька шляхів врегулювання ситуації та забезпечувати, наскільки це можливо, баланс здоров’я населення та економічного здоров’я. Крім того, вводячи певні правила та обмеження варто докладати зусиль і до якісного контролю за їх дотриманням, в протилежному випадку, правил та обмежень може бути безліч, однак, вони так і не принесуть очікуваних наслідків. А, на жаль, контроль за виконанням правил в нашій країні є дійсно питанням.

Тож бізнес закликає уникнути жорсткого локдауну в країні та підходити до прийняття будь-яких рішень в даному контексті з точки зору довгострокового, стратегічного планування.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: