fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес дякує НБУ за видачу ліцензій небанківським фінустановам

01/ 05/ 2023
  Європейська Бізнес Асоціація дякує Національному банку України за професійність в роботі та вчасну видачу прозорому бізнесу, небанківським фінустановам, ліцензій на переказ коштів у національній валюті та включення компаній до Реєстру платіжної інфраструктури. Так, станом на 1 травня можемо констатувати – бізнес отримав відповідні ліцензії. «Більше того, Асоціація повністю підтримує позицію Національного банку. Адже на ринку мають працювати лише компанії, які виконують вимоги законодавства України. Прозорий, надійний та платоспроможний ринок фінансових платіжних послуг – це те, до чого прямує наша країна і ми як Асоціація усіляко сприяємо і готові й надалі сприяти досягненню цієї мети. Більше того, наразі вже 19 компаній отримали ліцензії (відповідно до оприлюдненої інформації), тобто це означає, що вимоги можна виконати, і не тільки великому бізнесу. І, загалом, впевнена, завдяки ефективній роботі регулятора ринок, платіжна інфраструктура, як і загалом вся банківська система, і надалі продовжить розвиток», - зазначила виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко. Так, наразі, 94% сум переказів коштів в межах України у 2022 році здійснені у системах переказу, створених небанківськими установами.  А видача ліцензій – вкрай важливий крок для збереження можливості здійснення платежів із використанням послуг небанківських фінустанов та для збереження показників безготівкових розрахунків. Для інформації, в Україні зберігається тенденція щодо надання переваги користувачами платіжних послуг до розрахунків онлайн. Зокрема, у другій половині 2022 року оплата товарів і послуг в інтернеті продовжила зростати і на кінець року становила більше чверті за кількістю та майже п’яту частину за сумою. А завдяки виваженим діям регулятора і злагодженій роботі команди фахівців НБУ, бізнесам у різних сферах і надалі забезпечено безперервний доступ до можливості приймати оплату за надані послуги та продані товари онлайн. Нагадаємо, що компанії мають право на провадження діяльності з надання фінансових платіжних послуг лише після отримання ними ліцензії та за умови включення до Реєстру платіжної інфраструктури.

Європейська Бізнес Асоціація дякує Національному банку України за професійність в роботі та вчасну видачу прозорому бізнесу, небанківським фінустановам, ліцензій на переказ коштів у національній валюті та включення компаній до Реєстру платіжної інфраструктури. Так, станом на 1 травня можемо констатувати – бізнес отримав відповідні ліцензії.

«Більше того, Асоціація повністю підтримує позицію Національного банку. Адже на ринку мають працювати лише компанії, які виконують вимоги законодавства України. Прозорий, надійний та платоспроможний ринок фінансових платіжних послуг – це те, до чого прямує наша країна і ми як Асоціація усіляко сприяємо і готові й надалі сприяти досягненню цієї мети. Більше того, наразі вже 19 компаній отримали ліцензії (відповідно до оприлюдненої інформації), тобто це означає, що вимоги можна виконати, і не тільки великому бізнесу. І, загалом, впевнена, завдяки ефективній роботі регулятора ринок, платіжна інфраструктура, як і загалом вся банківська система, і надалі продовжить розвиток», – зазначила виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко.

Так, наразі, 94% сум переказів коштів в межах України у 2022 році здійснені у системах переказу, створених небанківськими установами.  А видача ліцензій – вкрай важливий крок для збереження можливості здійснення платежів із використанням послуг небанківських фінустанов та для збереження показників безготівкових розрахунків.

Для інформації, в Україні зберігається тенденція щодо надання переваги користувачами платіжних послуг до розрахунків онлайн. Зокрема, у другій половині 2022 року оплата товарів і послуг в інтернеті продовжила зростати і на кінець року становила більше чверті за кількістю та майже п’яту частину за сумою. А завдяки виваженим діям регулятора і злагодженій роботі команди фахівців НБУ, бізнесам у різних сферах і надалі забезпечено безперервний доступ до можливості приймати оплату за надані послуги та продані товари онлайн.

Нагадаємо, що компанії мають право на провадження діяльності з надання фінансових платіжних послуг лише після отримання ними ліцензії та за умови включення до Реєстру платіжної інфраструктури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: