fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес докладає зусиль задля сортування та перероблення відходів

15/ 11/ 2024
  15 листопада в Україні відзначають Всесвітній день рециклінгу, сортування сміття і вторинної переробки сировини. Тож, напередодні представники Європейської Бізнес Асоціації відвідали сортувальні та переробні лінії підприємства Обухівміськвторресурси, де відбувається сортування та подальше перероблення відходів компанії МакДональдз, ряду інших компаній, а також роздільно зібраних муніципальних відходів громади. Сьогодні хотілось би особливо наголосити, що сортування сміття – це простий, але важливий крок, який може зробити кожен для збереження довкілля та сприяння сталому розвитку нашої держави. Адже сортування та подальше перероблення відходів допомагає не лише зменшити забруднення та скоротити обсяги сміттєзвалищ, а й допомагає зменшити споживання природних ресурсів, завдяки їх повторному використанню, економить енергію, адже переробка матеріалів зазвичай споживає менше енергії, ніж видобуток і виробництво нових, а також підвищує екологічну свідомість громадян, що є однією з передумов сталого розвитку та впровадження циркулярної економіки. Для прикладу, лише компанія МакДональдз разом з відвідувачами ресторанів щомісячно сортують та відправляють на переробку більше 200 тонн сміття, серед яких – папір, пластикові вироби, кавовий жмих, органічні відходи, відпрацьована олія та навіть жир. Під час візиту, представники Асоціації побачили, як з відходів паперу виготовляються картонні ящики, а кавовий жмих додається до палетів для поліпшення якості їх горіння та теплопостачання. У той же час, сьогодні, хотіли б наголосити, що Україна має глобально вирішити проблему поводження з відходами, в тому числі відходами упаковки, прийнявши один з трьох проєктів законів про упаковку та відходи упаковки, які ще з минулого року зареєстровані у Верховній Раді України. Окремо, варто наголосити, що при розгляді та доопрацюванні зазначених законопроєктів критично важливим є залучення до процесу представників бізнесу, адже саме вони володіють практичною експертизою щодо того, як процеси сортування та перероблення відходів відбуваються в країнах-членах Європейського Союзу
01/

15 листопада в Україні відзначають Всесвітній день рециклінгу, сортування сміття і вторинної переробки сировини. Тож, напередодні представники Європейської Бізнес Асоціації відвідали сортувальні та переробні лінії підприємства Обухівміськвторресурси, де відбувається сортування та подальше перероблення відходів компанії МакДональдз, ряду інших компаній, а також роздільно зібраних муніципальних відходів громади.

Сьогодні хотілось би особливо наголосити, що сортування сміття – це простий, але важливий крок, який може зробити кожен для збереження довкілля та сприяння сталому розвитку нашої держави. Адже сортування та подальше перероблення відходів допомагає не лише зменшити забруднення та скоротити обсяги сміттєзвалищ, а й допомагає зменшити споживання природних ресурсів, завдяки їх повторному використанню, економить енергію, адже переробка матеріалів зазвичай споживає менше енергії, ніж видобуток і виробництво нових, а також підвищує екологічну свідомість громадян, що є однією з передумов сталого розвитку та впровадження циркулярної економіки.

Для прикладу, лише компанія МакДональдз разом з відвідувачами ресторанів щомісячно сортують та відправляють на переробку більше 200 тонн сміття, серед яких – папір, пластикові вироби, кавовий жмих, органічні відходи, відпрацьована олія та навіть жир. Під час візиту, представники Асоціації побачили, як з відходів паперу виготовляються картонні ящики, а кавовий жмих додається до палетів для поліпшення якості їх горіння та теплопостачання.

У той же час, сьогодні, хотіли б наголосити, що Україна має глобально вирішити проблему поводження з відходами, в тому числі відходами упаковки, прийнявши один з трьох проєктів законів про упаковку та відходи упаковки, які ще з минулого року зареєстровані у Верховній Раді України. Окремо, варто наголосити, що при розгляді та доопрацюванні зазначених законопроєктів критично важливим є залучення до процесу представників бізнесу, адже саме вони володіють практичною експертизою щодо того, як процеси сортування та перероблення відходів відбуваються в країнах-членах Європейського Союзу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: