fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес дав оцінку дворічній роботі Уряду

13/ 04/ 2018
  Цього тижня виповнюється 2 роки, як команда Володимира Гройсмана розпочала свою роботу. Безперечно, цей час був надзвичайно насиченим та сповненим важливими зрушеннями та реформами. Водночас залишається ще багато завдань, які досі стоять перед Кабміном. Тож що вже вдалося зробити за підсумками двох років, а які питання тільки чекають свого часу – підсумували наші експерти у розрізі діяльності та пріоритетів Європейської Бізнес Асоціації. Ми проаналізували такі сфери, як: оподаткування, митниця, логістика, автомобільна галузь, роздрібна торгівля, побутова електроніка, електронні платежі, охорона здоровя, АПК та природні ресурси. Подробиці у нашому звіті

Цього тижня виповнюється 2 роки, як команда Володимира Гройсмана розпочала свою роботу. Безперечно, цей час був надзвичайно насиченим та сповненим важливими зрушеннями та реформами. Водночас залишається ще багато завдань, які досі стоять перед Кабміном.

Тож що вже вдалося зробити за підсумками двох років, а які питання тільки чекають свого часу – підсумували наші експерти у розрізі діяльності та пріоритетів Європейської Бізнес Асоціації.

Ми проаналізували такі сфери, як: оподаткування, митниця, логістика, автомобільна галузь, роздрібна торгівля, побутова електроніка, електронні платежі, охорона здоров’я, АПК та природні ресурси.

Подробиці у нашому звіті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: