fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Більше можливостей відпочинку в Туреччині: регулярні рейси SkyUp до Даламана з Києва і до Бодрума зі Львова

11/ 06/ 2021
  Відпочинок в Туреччині стає ще доступнішим — авіакомпанія SkyUp розширює польотну програму в цю країну і додає маршрути до Даламана з Києва та до Бодрума зі Львова. Польоти за маршрутом Київ — Даламан — Київ  починаються від сьогодні і виконуватимуться тричі на тиждень: щовівторка, щочетверга й щонеділі. З червня регулярні рейси за напрямком Львів — Бодрум — Львів здійснюються двічі на тиждень: щовівторка й щоп’ятниці. Квитки доступні на офіційному сайті skyup.aero Нові напрямки доповнюють інші рейси SkyUp з Києва до Бодрума, Ізміра й Стамбула. Крім того, до Стамбула SkyUp літає з Запоріжжя, Львова, Одеси й Харкова. Умови в’їзду до Туреччини Станом на 10 червня 2021 р. для потрапляння на територію Туреччини необхідно надати довідку англійською мовою про негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону. При цьому результат тесту може бути наданий в електронному вигляді. Ці вимоги не поширюються на дітей до 6 років, а також на транзитних пасажирів, які прямують через аеропорти Туреччини в інші країни. Альтернативи ПЛР-тесту: Довідка про зроблений антиген-тест. Однак він має бути зроблений не пізніше ніж за 48 годин до перетину кордону. Сертифікат про проходження повного курсу вакцинації не раніше ніж за 14 днів до поїздки. Довідка про наявність антитіл або про перенесення коронавірусної хвороби протягом останніх 6 місяців. Будь-який із цих документів має бути наданий англійською мовою. Крім того, після прибуття можуть бути проведені додаткові вибіркові ПЛР-тести (за рахунок турецької сторони). Для комфортної подорожі рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Відпочинок в Туреччині стає ще доступнішим — авіакомпанія SkyUp розширює польотну програму в цю країну і додає маршрути до Даламана з Києва та до Бодрума зі Львова.

Польоти за маршрутом Київ — Даламан — Київ  починаються від сьогодні і виконуватимуться тричі на тиждень: щовівторка, щочетверга й щонеділі.

З червня регулярні рейси за напрямком Львів — Бодрум — Львів здійснюються двічі на тиждень: щовівторка й щоп’ятниці.

Квитки доступні на офіційному сайті skyup.aero

Нові напрямки доповнюють інші рейси SkyUp з Києва до Бодрума, Ізміра й Стамбула. Крім того, до Стамбула SkyUp літає з Запоріжжя, Львова, Одеси й Харкова.

Умови в’їзду до Туреччини

Станом на 10 червня 2021 р. для потрапляння на територію Туреччини необхідно надати довідку англійською мовою про негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону. При цьому результат тесту може бути наданий в електронному вигляді. Ці вимоги не поширюються на дітей до 6 років, а також на транзитних пасажирів, які прямують через аеропорти Туреччини в інші країни.

Альтернативи ПЛР-тесту:

  • Довідка про зроблений антиген-тест. Однак він має бути зроблений не пізніше ніж за 48 годин до перетину кордону.
  • Сертифікат про проходження повного курсу вакцинації не раніше ніж за 14 днів до поїздки.
  • Довідка про наявність антитіл або про перенесення коронавірусної хвороби протягом останніх 6 місяців.
  • Будь-який із цих документів має бути наданий англійською мовою.
  • Крім того, після прибуття можуть бути проведені додаткові вибіркові ПЛР-тести (за рахунок турецької сторони).

Для комфортної подорожі рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: