fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Більше 9000 EDI-документів в місяць: Flagman Seafood про успішний досвід впровадження електронного документообігу EDIN

31/ 08/ 2020
  Flagman Seafood - лідер в галузі торгівлі морепродуктами, що пропонує своїм партнерам найширший асортимент риби і морепродуктів в Україні. Компанія імпортує більше 300 найменувань риб і морепродуктів з різних країн світу: Норвегія, Ісландія, Іспанія, Данія, Швеція, Греція, Франція, Нідерланди, Шотландія, Ірландія, Литва, Латвія, Естонія, Чилі, США, і ін. Компанія плідно співпрацює з багатьма підприємствами на території України, у зв’язку з чим, виникає постійна необхідність в обміні документами з контрагентами. Паперовий документообіг в широких масштабах бізнесу не надає можливості оперативно обробляти замовлення, вчасно отримувати виплати та звітні документи. Для порівняння, надсилання паперового документу займає до 2-х днів, в той час як електронного - 2 секунди. “Завдяки впровадженню компанією електронного документообігу нам вдалося оптимізувати наші бізнес-процеси. Сервіси EDI-провайдера EDIN суттєво допомогли скоротити час на отримання та опрацювання документів, зменшивши навантаження на персонал компанії. Такі ж зміни відбулися і в наших контрагентів” - коментує Олександр Горін, комерційний директор ТОВ “ФЛАГМАН СІФУД”. “Найчастіше наша компанія обмінюється ланцюгом з 4-х документів: ORDERS (замовлення) - ORDRSP (підтвердження замовлення) - DESADV (повідомлення про відвантаження) - RECADV (повідомлення про приймання). Загалом щомісячна кількість обміну EDI-документами через платформу EDI-NETWORK складає більш ніж 9000, і ми впевнені, що кожен з них надійде вчасно та без помилок. EDI-провайдер EDIN надав значну допомогу у впровадженні е-документообігу. Ми плануємо і надалі працювати з EDIN, адже його послуги є надійними та якісними” - розповів Олександр Горін. EDI-провайдер EDIN – абсолютний лідер інноваційних рішень у сфері електронного документообігу. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну еко-систему для швидкого обміну даними.

Flagman Seafood – лідер в галузі торгівлі морепродуктами, що пропонує своїм партнерам найширший асортимент риби і морепродуктів в Україні. Компанія імпортує більше 300 найменувань риб і морепродуктів з різних країн світу: Норвегія, Ісландія, Іспанія, Данія, Швеція, Греція, Франція, Нідерланди, Шотландія, Ірландія, Литва, Латвія, Естонія, Чилі, США, і ін.

Компанія плідно співпрацює з багатьма підприємствами на території України, у зв’язку з чим, виникає постійна необхідність в обміні документами з контрагентами. Паперовий документообіг в широких масштабах бізнесу не надає можливості оперативно обробляти замовлення, вчасно отримувати виплати та звітні документи. Для порівняння, надсилання паперового документу займає до 2-х днів, в той час як електронного – 2 секунди.

“Завдяки впровадженню компанією електронного документообігу нам вдалося оптимізувати наші бізнес-процеси. Сервіси EDI-провайдера EDIN суттєво допомогли скоротити час на отримання та опрацювання документів, зменшивши навантаження на персонал компанії. Такі ж зміни відбулися і в наших контрагентів” – коментує Олександр Горін, комерційний директор ТОВ “ФЛАГМАН СІФУД”.

“Найчастіше наша компанія обмінюється ланцюгом з 4-х документів: ORDERS (замовлення) – ORDRSP (підтвердження замовлення) – DESADV (повідомлення про відвантаження) – RECADV (повідомлення про приймання). Загалом щомісячна кількість обміну EDI-документами через платформу EDI-NETWORK складає більш ніж 9000, і ми впевнені, що кожен з них надійде вчасно та без помилок.

EDI-провайдер EDIN надав значну допомогу у впровадженні е-документообігу. Ми плануємо і надалі працювати з EDIN, адже його послуги є надійними та якісними” – розповів Олександр Горін.

EDI-провайдер EDIN – абсолютний лідер інноваційних рішень у сфері електронного документообігу. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну еко-систему для швидкого обміну даними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: