fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Безплатний вебінар: «Військовий облік на підприємстві та бронювання працівників: алгоритм дій для роботодавців»

11/ 07/ 2024
  Запрошуємо вас долучитися до вебінару «Військовий облік на підприємстві та бронювання працівників: алгоритм дій для роботодавців», який відбудеться 18 липня об 11:00. Вимоги законодавства щодо військового обліку працівників посилюються, а процедура бронювання військовозобовязаних зазнає змін. Щоб допомогти вам «розкласти усе по поличках», команда Forvis Mazars проведе комплексний вебінар про нюанси ведення військового обліку на підприємстві та практичні аспекти бронювання працівників. Долучайтеся до вебінару, на якому експерти Forvis Mazars поділяться досвідом ведення військового обліку, порадять алгоритм дій у разі отримання розпорядження про оповіщення працівників для прибуття до ТЦК та СП, розкажуть, яким підприємствам можна забронювати 100% персоналу та поділяться досвідом бронювання працівників в різних галузях економіки. Поговоримо про: Права та обов’язки роботодавця: Алгоритм дій щодо оповіщення військовозобов’язаних про прибуття до ТЦК та СП. Військовий облік на підприємстві: Хто зобов’язаний вести військовий облік та з чого почати; дії після призначення або звільнення відповідальної особи; що робити перед та після прийняття працівника на роботу; планові та позапланові перевірки ТЦК та СП; відповідальність за порушення. Бронювання: Покроковий алгоритм бронювання та пакет документів; які підприємства можуть бронювати 100% працівників; звітність про чисельність військовозобов’язаних; електронне бронювання через портал «Дія» та інші актуальні питання. Дискусія, питання та відповіді. Спікери: Денис Шендрик, партнер, лідер податкової та юридичної практик Тетяна Левківська, лідерка юридичної практики Тетяна Фещук, керівниця відділу кадрів та зарплати Дата: 18 липня; Час: 11:00 – 13:00 (за київським часом); Формат участі: online, участь безкоштовна, за умови реєстрації (Forvis Mazars в Україні залишає за собою право відмовити у реєстрації без пояснення причин). Зареєструватися на вебінар Forvis Mazars — це провідна глобальна мережа професійних послуг, яка спеціалізується на аудиторських, бухгалтерських, консалтингових, податкових та юридичних послугах. Ми працюємо у понад 100 країнах і територіях світу та залучаємо досвід 40 000+ професіоналів для надання допомоги клієнтам будь-якого розміру на кожному етапі їх розвитку.  Підписуйтеся на Forvis Mazars у соціальних мережах, щоб дізнаватися анонси про нові події: LinkedIn       Facebook

Запрошуємо вас долучитися до вебінару «Військовий облік на підприємстві та бронювання працівників: алгоритм дій для роботодавців», який відбудеться 18 липня об 11:00.

Вимоги законодавства щодо військового обліку працівників посилюються, а процедура бронювання військовозобов’язаних зазнає змін. Щоб допомогти вам «розкласти усе по поличках», команда Forvis Mazars проведе комплексний вебінар про нюанси ведення військового обліку на підприємстві та практичні аспекти бронювання працівників.

Долучайтеся до вебінару, на якому експерти Forvis Mazars поділяться досвідом ведення військового обліку, порадять алгоритм дій у разі отримання розпорядження про оповіщення працівників для прибуття до ТЦК та СП, розкажуть, яким підприємствам можна забронювати 100% персоналу та поділяться досвідом бронювання працівників в різних галузях економіки.

Поговоримо про:

  • Права та обов’язки роботодавця: Алгоритм дій щодо оповіщення військовозобов’язаних про прибуття до ТЦК та СП.
  • Військовий облік на підприємстві: Хто зобов’язаний вести військовий облік та з чого почати; дії після призначення або звільнення відповідальної особи; що робити перед та після прийняття працівника на роботу; планові та позапланові перевірки ТЦК та СП; відповідальність за порушення.
  • Бронювання: Покроковий алгоритм бронювання та пакет документів; які підприємства можуть бронювати 100% працівників; звітність про чисельність військовозобов’язаних; електронне бронювання через портал «Дія» та інші актуальні питання.
  • Дискусія, питання та відповіді.

Спікери:

Денис Шендрик, партнер, лідер податкової та юридичної практик

Тетяна Левківська, лідерка юридичної практики

Тетяна Фещук, керівниця відділу кадрів та зарплати

Дата: 18 липня;

Час: 11:00 – 13:00 (за київським часом);

Формат участі: online, участь безкоштовна, за умови реєстрації (Forvis Mazars в Україні залишає за собою право відмовити у реєстрації без пояснення причин).

Зареєструватися на вебінар

Forvis Mazars — це провідна глобальна мережа професійних послуг, яка спеціалізується на аудиторських, бухгалтерських, консалтингових, податкових та юридичних послугах. Ми працюємо у понад 100 країнах і територіях світу та залучаємо досвід 40 000+ професіоналів для надання допомоги клієнтам будь-якого розміру на кожному етапі їх розвитку. 

Підписуйтеся на Forvis Mazars у соціальних мережах, щоб дізнаватися анонси про нові події:

LinkedIn       Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: