fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Безкоштовний вебінар: «Звітність Дія Сіті: все, що потрібно знати»

09/ 04/ 2024
  Долучайтеся до вебінару «Звітність Дія Сіті: все, що потрібно знати», який відбудеться 19 квітня об 11:00. У лютому 2024 року Кабмін відновив подання звітності резидентами Дія Сіті. Тепер компанії-резиденти Дія Сіті зобовязані відповідати вимогам і критеріям, а також подавати звіти про відповідність (початковий та річний) та висновок незалежного аудитора, щоб зберегти пільги та статус резидента Дія Сіті. Долучайтеся до вебінару, на якому експерти Mazars розкажуть як перевірити, чи відповідає ваш бізнес критеріям для збереження резидентства, як заповнювати звітність та якими будуть наслідки невідповідності або неподання звітності. Впродовж вебінару, експерти Mazars поділяться унікальними знаннями, практичними ситуаціями та останніми розясненнями контролюючих органів. Поговоримо про: Що таке Дія Сіті, вимоги до резидентства та основні перепони в отриманні статусу. Звітність резидентів Дія Сіті, практичні поради як заповнити звіт про відповідність та прорахувати критерії. Що буде за неподання чи несвоєчасне подання звітності. Аудит звіту про відповідність, хто здійснює і чи завжди це потрібно. Неврегульовані питання режиму Дія Сіті. Дискусія, питання та відповіді. Спікери: Денис Шендрик, Партнер, лідер податкової та юридичної практики. Каріна Кірова, Старша податкова консультантка. Владислав Ковтуненко, Старший юридичний консультант.         Дата: 19 квітня. Час: 11:00 – 12:30 (за київським часом). Формат участі: onlinе, участь безкоштовна, за умови реєстрації (Mazars в Україні залишає за собою право відмовити у реєстрації без пояснення причин). Мова вебінару: українська. Зареєструватися на вебінар Mazars – це міжнародне інтегроване партнерство, яке спеціалізується на аудиторських, бухгалтерських, консалтингових, податкових та юридичних послугах. Підписуйтеся на Mazars у соціальних мережах, щоб дізнаватися анонси нових подій: LinkedIn       Facebook          

Долучайтеся до вебінару «Звітність Дія Сіті: все, що потрібно знати», який відбудеться 19 квітня об 11:00.

У лютому 2024 року Кабмін відновив подання звітності резидентами Дія Сіті. Тепер компанії-резиденти Дія Сіті зобов’язані відповідати вимогам і критеріям, а також подавати звіти про відповідність (початковий та річний) та висновок незалежного аудитора, щоб зберегти пільги та статус резидента Дія Сіті.

Долучайтеся до вебінару, на якому експерти Mazars розкажуть як перевірити, чи відповідає ваш бізнес критеріям для збереження резидентства, як заповнювати звітність та якими будуть наслідки невідповідності або неподання звітності.

Впродовж вебінару, експерти Mazars поділяться унікальними знаннями, практичними ситуаціями та останніми роз’ясненнями контролюючих органів.

Поговоримо про:

  • Що таке Дія Сіті, вимоги до резидентства та основні перепони в отриманні статусу.
  • Звітність резидентів Дія Сіті, практичні поради як заповнити звіт про відповідність та прорахувати критерії.
  • Що буде за неподання чи несвоєчасне подання звітності.
  • Аудит звіту про відповідність, хто здійснює і чи завжди це потрібно.
  • Неврегульовані питання режиму Дія Сіті.
  • Дискусія, питання та відповіді.

Спікери:

  • Денис Шендрик, Партнер, лідер податкової та юридичної практики.
  • Каріна Кірова, Старша податкова консультантка.
  • Владислав Ковтуненко, Старший юридичний консультант.

       

Дата: 19 квітня.
Час: 11:00 – 12:30 (за київським часом).
Формат участі: onlinе, участь безкоштовна, за умови реєстрації (Mazars в Україні залишає за собою право відмовити у реєстрації без пояснення причин).
Мова вебінару: українська.

Зареєструватися на вебінар

Mazars – це міжнародне інтегроване партнерство, яке спеціалізується на аудиторських, бухгалтерських, консалтингових, податкових та юридичних послугах.

Підписуйтеся на Mazars у соціальних мережах, щоб дізнаватися анонси нових подій:

LinkedIn       Facebook          

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: