fbpx

Безкоштовні консультації для малого та мікробізнесу від онлайн-сервісів Liga:REPORT та Особистий експерт

18/ 05/ 2018

Підтримуємо малий бізнес

Компанія ЛІГА:ЗАКОН і Європейська Бізнес Асоціація оголошують про стратегічне партнерство в рамках Unlimit Ukraine – проекту Асоціації для підтримки малого бізнесу.

У рамках проекту власники мікро- та малого бізнесу із статусом ФОП, які є членами Unlimit Ukraine, можуть безкоштовно отримувати консультації від фахівців ЛІГА:ЗАКОН. Консультації надаватимуться за допомогою онлайн-сервісів Особистий експерт і Liga:REPORT.

Теми для консультацій:

  • подання звітності, строки, особливості заповнення форм, типові помилки та їх виправлення;
  • реєстрація ФОП, припинення діяльності ФОП, перехід з однієї системи оподаткування на іншу;
  • перегляд/підготовка облікової політики, актуальної для діяльності певного підприємства;
  • перегляд податкової звітності з податку на прибуток та ПДВ;
  • трансформація фінансової звітності, підготовленої за національними стандартами, у фінансову звітність за МСФО;
  • облік заробітної плати та кадрове адміністрування.

З детальнішим переліком тем консультацій малому та мікробізнесу в рамках проекту можна ознайомитися на сайті: http://unlimitukraine.com.ua/consultation.

Дмитро Джеджула СМО компанії ЛІГА:ЗАКОН
Малий бізнес в Україні, безсумнівно, найбільш перспективний і найменш захищений від зовнішнього впливу. Як засвідчило наше спільне з Асоціацією дослідження «Індекс настроїв малого бізнесу», основними перепонами на шляху зростання малого бізнесу є надмірне адміністративне й податкове навантаження. Саме тому логічним кроком стало наше партнерство з Асоціацією, спрямоване на підтримання підприємців в умовах несприятливого бізнес-клімату. Ми переконані, що їхня обізнаність у сфері податків допоможе усунути низку перепон на шляху їхнього становлення.

Ще більше новин у рамках нашого партнерства – уже незабаром. 

Unlimit Ukraine – Всеукраїнська платформа для підтримки новостворених українських компаній і молодих підприємців. Головна мета проекту – сприяння розвитку малого й мікробізнесу в Україні та його виходу на якісно новий рівень. Окрім бізнес-консультацій від членів Асоціації, компанії – учасники проекту можуть брати участь у спецпроектах, освітніх і нетворкінг-заходах та долучатися до інших ініціатив Асоціації.

Liga:REPORT – сучасний онлайн-сервіс для подання звітності до контролюючих органів (ДФС, Статистики), обміну документами з контрагентами, реєстрації ПН, АН, ТТН. Підказки й роз’яснення ситуацій, звірка з ЄРПН, інтерграція довідника контрагентів з ЄДР і безліч інших зручних функцій – усе це відтепер в одному сервісі онлайн. Легкозвітність – це закон.

Особистий експерт – сервіс, де бухгалтери та підприємці отримують відповіді на професійні питання від провідних експертів ЛІГА:ЗАКОН. Над питаннями працюють найкращі експерти систем ЛІГА:ЗАКОН, автори видань БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, ВІСНИК МСФЗ (в Україні). Відповідь на Ваше індивідуальне запитання надходить протягом трьох робочих днів на Ваш e-mail.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: