fbpx

Best Lawyers визнало Sayenko Kharenko «Фірмою року» у сферах M&A та нерухомості

16/ 06/ 2020
  Другий рік поспіль Sayenko Kharenko визнана «Фірмою року» одразу в двох сферах практики за версією Best Lawyers, найдавнішого та найавторитетнішого дослідження ринку юридичних послуг. Видання Best Lawyers in Ukraine 2021 назвало Sayenko Kharenko «Фірмою року» у сферах M&A та нерухомості. Ці нагороди підтверджують експертизу Sayenko Kharenko і ​​доповнюють індивідуальні визнання 33 юристів фірми. Нагорода «Фірма року» виділяє одну фірму за її роботу в конкретній галузі практики по всій країні, що робить це визнання особливо цінним. Нагороди присуджуються на основі низки факторів, в тому числі результатів голосування за юристів, числа включених до списку Best Lawyers юристів певної практики цієї фірми, кількості офісів, історичного аналізу нагород «Фірма року» і загального досвіду фірми.

Другий рік поспіль Sayenko Kharenko визнана «Фірмою року» одразу в двох сферах практики за версією Best Lawyers, найдавнішого та найавторитетнішого дослідження ринку юридичних послуг.

Видання Best Lawyers in Ukraine 2021 назвало Sayenko Kharenko «Фірмою року» у сферах M&A та нерухомості. Ці нагороди підтверджують експертизу Sayenko Kharenko і ​​доповнюють індивідуальні визнання 33 юристів фірми.

Нагорода «Фірма року» виділяє одну фірму за її роботу в конкретній галузі практики по всій країні, що робить це визнання особливо цінним. Нагороди присуджуються на основі низки факторів, в тому числі результатів голосування за юристів, числа включених до списку Best Lawyers юристів певної практики цієї фірми, кількості офісів, історичного аналізу нагород «Фірма року» і загального досвіду фірми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: