fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Берлін для всіх: нова точка тяжіння на карті польотів SkyUp

25/ 11/ 2020
  Навесні 2021 починаємо тричі на тиждень виконувати рейси Київ — Берлін — Київ. Відкривайте для себе одну з найбільш цікавих і дивовижних європейських столиць разом зі SkyUp. Старт польотної програми: з 29 березня 2021 року. Рейси прибуватимуть до нового аеропорту Берлін-Бранденбург ім. Віллі Брандта. Розклад рейсів: Київ — Берлін — Київ по понеділках, середах і п’ятницях. Квитки вже можна бронювати на сайті skyup.aero. Незабаром за цим напрямком ми вфідкриємо сітібрейки. Цікаві факти про Берлін: тут більше мостів, ніж у Венеції — близько 2 000 це найзеленіше місто країни — майже 45% його площі займають водні шляхи, ліси, річки та зелені насадження музеїв тут більше, ніж дощових днів на рік — майже 200 у місті розташована найдовша галерея просто неба у світі протяжністю понад 1,3 км, де зібрано понад 100 муралів, найвідоміший з яких — «Братський поцілунок» містом зручно подорожувати по воді — тут 180 км водних шляхів, а каналів навіть більше, ніж в Амстердамі тут знаходиться найбільший у світі будинок шоколаду Schokoladenhaus Fassbender & Rausch квартири і апартаменти не нумеруються — для ідентифікації їм присвоюється ім’я власника Берлінський зоопарк — найбільший у світі за кількістю видів тварин Німеччина стане одним з нових напрямків нашої літньої навігації, яку ми готуємося анонсувати найближчим часом. Щоб першими дізнатися, які країни ми відкриватимемо наступного року, слідкуйте за анонсами на сторінках SkyUp у соцмережах та новинами на сайті. Для комфортних та безпечних подорожей рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду та відпочинку напередодні вильоту.

Навесні 2021 починаємо тричі на тиждень виконувати рейси Київ — Берлін — Київ. Відкривайте для себе одну з найбільш цікавих і дивовижних європейських столиць разом зі SkyUp.

Старт польотної програми: з 29 березня 2021 року. Рейси прибуватимуть до нового аеропорту Берлін-Бранденбург ім. Віллі Брандта.

Розклад рейсів: Київ — Берлін — Київ по понеділках, середах і п’ятницях.

Квитки вже можна бронювати на сайті skyup.aero. Незабаром за цим напрямком ми вфідкриємо сітібрейки.

Цікаві факти про Берлін:

  • тут більше мостів, ніж у Венеції — близько 2 000
  • це найзеленіше місто країни — майже 45% його площі займають водні шляхи, ліси, річки та зелені насадження
  • музеїв тут більше, ніж дощових днів на рік — майже 200
  • у місті розташована найдовша галерея просто неба у світі протяжністю понад 1,3 км, де зібрано понад 100 муралів, найвідоміший з яких — «Братський поцілунок»
  • містом зручно подорожувати по воді — тут 180 км водних шляхів, а каналів навіть більше, ніж в Амстердамі
  • тут знаходиться найбільший у світі будинок шоколаду Schokoladenhaus Fassbender & Rausch
  • квартири і апартаменти не нумеруються — для ідентифікації їм присвоюється ім’я власника
  • Берлінський зоопарк — найбільший у світі за кількістю видів тварин

Німеччина стане одним з нових напрямків нашої літньої навігації, яку ми готуємося анонсувати найближчим часом. Щоб першими дізнатися, які країни ми відкриватимемо наступного року, слідкуйте за анонсами на сторінках SkyUp у соцмережах та новинами на сайті.

Для комфортних та безпечних подорожей рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду та відпочинку напередодні вильоту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: