fbpx

Березень зі SkyUp: весна починається з нових напрямків і можливостей

12/ 04/ 2021
  Авіакомпанія SkyUp зустріла весну нарощуванням темпів: ми почали літати частіше і в березні виконали на 300 рейсів більше, аніж місяцем раніше. А ще відкрили нові напрямки до країн Європи та Азії. Найважливіше — у цифрах Протягом першого місяця весни ми виконали 708 пасажирських рейсів*: 536 чартерних і 172 регулярних. В цілому це на 300 рейсів більше, ніж у лютому. При цьому ми перевезли 127 661 пасажира*, з них чартерними рейсами — 100 485, а регулярними — 27 176. Пасажирськими рейсами ми транспортували 83 855,4 кг вантажу*. На сьогодні SkyUp працює на рівні 50-60% своїх операційних можливостей, що відповідає масштабам початку 2020 року. Надалі ми продовжимо збільшувати мережу польотів у міру того, як відкриватимуться кордони. Нові можливості для подорожі. Перший рейс до Алмати В березні SkyUp розпочав виконувати регулярні рейси за новим маршрутом Київ — Алмати — Київ. Відправитись і дізнатись нове про Казахстан тепер можна щопятниці. Гостинний Алмати може стати чудовим початком для нових пригод і приємних відкриттів. Зворотні рейси виконуються щосуботи. Ми вже у Белграді На початку минулого місяця SkyUp анонсував, а вже 30 березня відправив перший рейс за маршрутом Київ — Белград — Київ. Окрім звичайних поїздок, всі охочі зможуть відволіктися від турбот і перезавантажитися під час коротких подорожей на 3-4 дні у форматі CityBreak. Замовити їх можна на спеціальній сторінці офіційного сайту авіакомпанії. Сонячний Кіпр стає ближче Білосніжні пляжі й бірюзове море Кіпру знову відкриті українцям. У березні ми анонсували рейси з Києва до Ларнаки, до яких пізніше буде додано також польоти з Харкова, Запоріжжя та Львова. Стамбул з Києва і регіонів На початку весни ми анонсували, що вже у травні розширюємо нашу польотну програму у Стамбул. До рейсів SkyUp із Києва, Львова та Одеси додаються рейси з Запоріжжя та Харкова. Зручний розклад польотів підходить як для короткої відпустки на 2-3 дні без відриву від своїх справ, так і для повноцінного відпочинку. Весна набирає обертів і далі новин буде ще більше. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті skyup.aero та відкривайте світ разом зі SkyUp. * Відповідно до даних внутрішньої статистики авіакомпанії SkyUp.

Авіакомпанія SkyUp зустріла весну нарощуванням темпів: ми почали літати частіше і в березні виконали на 300 рейсів більше, аніж місяцем раніше. А ще відкрили нові напрямки до країн Європи та Азії.

Найважливіше — у цифрах

Протягом першого місяця весни ми виконали 708 пасажирських рейсів*: 536 чартерних і 172 регулярних. В цілому це на 300 рейсів більше, ніж у лютому. При цьому ми перевезли 127 661 пасажира*, з них чартерними рейсами — 100 485, а регулярними — 27 176.

Пасажирськими рейсами ми транспортували 83 855,4 кг вантажу*.

На сьогодні SkyUp працює на рівні 50-60% своїх операційних можливостей, що відповідає масштабам початку 2020 року. Надалі ми продовжимо збільшувати мережу польотів у міру того, як відкриватимуться кордони.

Нові можливості для подорожі

Перший рейс до Алмати

В березні SkyUp розпочав виконувати регулярні рейси за новим маршрутом Київ — Алмати — Київ. Відправитись і дізнатись нове про Казахстан тепер можна щоп’ятниці. Гостинний Алмати може стати чудовим початком для нових пригод і приємних відкриттів. Зворотні рейси виконуються щосуботи.

Ми вже у Белграді

На початку минулого місяця SkyUp анонсував, а вже 30 березня відправив перший рейс за маршрутом Київ — Белград — Київ. Окрім звичайних поїздок, всі охочі зможуть відволіктися від турбот і перезавантажитися під час коротких подорожей на 3-4 дні у форматі CityBreak. Замовити їх можна на спеціальній сторінці офіційного сайту авіакомпанії.

Сонячний Кіпр стає ближче

Білосніжні пляжі й бірюзове море Кіпру знову відкриті українцям. У березні ми анонсували рейси з Києва до Ларнаки, до яких пізніше буде додано також польоти з Харкова, Запоріжжя та Львова.

Стамбул з Києва і регіонів

На початку весни ми анонсували, що вже у травні розширюємо нашу польотну програму у Стамбул. До рейсів SkyUp із Києва, Львова та Одеси додаються рейси з Запоріжжя та Харкова. Зручний розклад польотів підходить як для короткої відпустки на 2-3 дні без відриву від своїх справ, так і для повноцінного відпочинку.

Весна набирає обертів і далі новин буде ще більше. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті skyup.aero та відкривайте світ разом зі SkyUp.

* Відповідно до даних внутрішньої статистики авіакомпанії SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: