fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO випустила Інтегрований звіт про прозорість за 2019 рік

15/ 05/ 2020
  BDO в Україні пропонує до вашої уваги Інтегрований звіт про прозорість за 2019 рік, що відповідає вимогам Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» та Міжнародним стандартам з інтегрованої звітності (IIRF). Компанія BDO в Україні публікує інтегровані річні звіти починаючи з 2014 року. Цей звіт є першим Інтегрованим звітом про прозорість, опублікованим в Україні. Цей звіт дасть вам змогу дізнатися більше про діяльність компанії щодо створення цінності за 2019 рік, чи то проведення високоякісних аудитів для підприємств, що становлять суспільний інтерес, підвищення кваліфікації наших співробітників або розробку стратегії щодо управління впливом на навколишнє середовище. Інтеграція питань у сфері фінансової та екологічної, соціальної та управлінської політики компанії (ESG чинники) важлива для нас, оскільки вона надихає на інновації та підтримує нашу мету бути «Консультантами майбутнього» для клієнтів, регуляторів і наших партнерів. Співробітники BDO відіграють вирішальну роль для впровадження належного управління, прозорості та культури в нашій фірмі. Ми розуміємо нашу відповідальність перед суспільством, тому якість наданих послуг є головною метою нашої діяльності. Довіра суспільства, клієнтів та регуляторів важлива для нас. Запрошуємо вас до перегляду нашого Інтегрованого звіту про прозорість за 2019 рік — Дивитися звіт.

BDO в Україні пропонує до вашої уваги Інтегрований звіт про прозорість за 2019 рік, що відповідає вимогам Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» та Міжнародним стандартам з інтегрованої звітності (IIRF). Компанія BDO в Україні публікує інтегровані річні звіти починаючи з 2014 року. Цей звіт є першим Інтегрованим звітом про прозорість, опублікованим в Україні.

Цей звіт дасть вам змогу дізнатися більше про діяльність компанії щодо створення цінності за 2019 рік, чи то проведення високоякісних аудитів для підприємств, що становлять суспільний інтерес, підвищення кваліфікації наших співробітників або розробку стратегії щодо управління впливом на навколишнє середовище. Інтеграція питань у сфері фінансової та екологічної, соціальної та управлінської політики компанії (ESG чинники) важлива для нас, оскільки вона надихає на інновації та підтримує нашу мету бути «Консультантами майбутнього» для клієнтів, регуляторів і наших партнерів.

Співробітники BDO відіграють вирішальну роль для впровадження належного управління, прозорості та культури в нашій фірмі. Ми розуміємо нашу відповідальність перед суспільством, тому якість наданих послуг є головною метою нашої діяльності.

Довіра суспільства, клієнтів та регуляторів важлива для нас.

Запрошуємо вас до перегляду нашого Інтегрованого звіту про прозорість за 2019 рік — Дивитися звіт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: