fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO в Україні виступила науковим консультантом двох нових книжок

24/ 05/ 2019
  BDO в Україні виступила науковим консультантом двох нових книжок: Володимір Савчук «Основи ризик-менеджменту підприємств» та Отмар Хілл «Мій компас в бурхливі часи у професійному та особистому житті». У продажі вже з 21 травня та на Мистецькому Арсеналі з 22 по 26 травня на стенді В 4.05. Отмар Хілл «Мій компас в бурхливі часи у професійному та особистому житті» Отмар Хілл, відомий економічний психолог і консультант з питань менеджменту ділиться багатим досвідом своєї багаторічної практики.  Весь досвід консультанта, набутий Отмаром Хіллом в сфері менеджменту, викладено в даній книзі в максимально простій формі. Книга про мотивацію, яка допоможе вирішити питання як особистого, так і професійного характеру стираючи кордони між індивідом, командою і організацією. Багато що з того, що є для нас підмогою в професійній діяльності, ми легко можемо застосувати і в особистому житті. Те, що працює в конкретній команді конкретної компанії, може з таким же успіхом допомогти в колі друзів - і навпаки. Як наслідок, рекомендації цієї книги знаходять багатостороннє застосування, але при цьому не виходять за рамки проблем, які обділені увагою, але мають найважливіше екзистенціальний значення. Володимір Савчук «Основи ризик-менеджменту підприємств» Практика останніх років показує, що ігнорування факторів ризику при управлінні бізнесом призводить до сумних наслідків. Сьогодні, в період нестабільної економіки власники і керівники підприємств повинні усвідомити, що ефективно управляти бізнесом - це значить розуміти ризики бізнесу і управляти ними. У книзі викладено цілісний комплекс сучасного уявлення про ризик-менеджменті, що дозволяє читачеві охопити загальну картину і розібратися в особливостях технологій аналізу та управління ризиками. Книга висвітлює як питання вироблення принципових стратегічних і тактичних рішень в області управління ризиками, так і великий комплекс аналітичних підходів і технологій, заснованих на методах теорії ймовірностей і математичної статистики. Основні методичні положення книги ілюструються за допомогою практичних прикладів.

BDO в Україні виступила науковим консультантом двох нових книжок: Володимір Савчук «Основи ризик-менеджменту підприємств» та Отмар Хілл «Мій компас в бурхливі часи у професійному та особистому житті». У продажі вже з 21 травня та на Мистецькому Арсеналі з 22 по 26 травня на стенді В 4.05.

Отмар Хілл «Мій компас в бурхливі часи у професійному та особистому житті»

Отмар Хілл, відомий економічний психолог і консультант з питань менеджменту ділиться багатим досвідом своєї багаторічної практики.  Весь досвід консультанта, набутий Отмаром Хіллом в сфері менеджменту, викладено в даній книзі в максимально простій формі.

Книга про мотивацію, яка допоможе вирішити питання як особистого, так і професійного характеру стираючи кордони між індивідом, командою і організацією. Багато що з того, що є для нас підмогою в професійній діяльності, ми легко можемо застосувати і в особистому житті. Те, що працює в конкретній команді конкретної компанії, може з таким же успіхом допомогти в колі друзів – і навпаки. Як наслідок, рекомендації цієї книги знаходять багатостороннє застосування, але при цьому не виходять за рамки проблем, які обділені увагою, але мають найважливіше екзистенціальний значення.

Володимір Савчук «Основи ризик-менеджменту підприємств»

Практика останніх років показує, що ігнорування факторів ризику при управлінні бізнесом призводить до сумних наслідків. Сьогодні, в період нестабільної економіки власники і керівники підприємств повинні усвідомити, що ефективно управляти бізнесом – це значить розуміти ризики бізнесу і управляти ними. У книзі викладено цілісний комплекс сучасного уявлення про ризик-менеджменті, що дозволяє читачеві охопити загальну картину і розібратися в особливостях технологій аналізу та управління ризиками.

Книга висвітлює як питання вироблення принципових стратегічних і тактичних рішень в області управління ризиками, так і великий комплекс аналітичних підходів і технологій, заснованих на методах теорії ймовірностей і математичної статистики. Основні методичні положення книги ілюструються за допомогою практичних прикладів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: