fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO в Україні: співпраця з Фондом Східної Європи та благодійний проєкт «Шелтер»

25/ 07/ 2022
  За даними Управління ООН з координації гуманітарних питань (OCHA) в Україні станом на липень 2022 року нараховується 15,7 мільйонів українців, які потребують допомоги. Із них 6,3 мільйони це внутрішньо переміщені особи (ВПО). Ми в БДО в Україні продовжуємо активно допомагати колегам, які переїхали за кордон, або залишаються в межах України. Проте нам не байдужа доля кожного українця, тож ми долучаємось до благодійних ініціатив як партнер і донатер. Ми вдячні всім коллегам і не тільки, які допомагають українцям в усьому світі, але сьогодні хочемо висвітлити проблему ВПО. Тож розповімо про дуже корисний соціальний проєкт «Шелтер», ініційований в перші дні війни Фондом Східної Європи. Проєкт Shelter Ukraine створений для підтримки соціальних ініціатив, що допомагають людям з гарячих точок або в них, тобто в самому центрі бойових дій в Україні. За підтримки партнерів і різних соціальних організацій «Шелтер» допомагає громадянам України — облаштовує прихистки, закуповує ліки та продукти, формує індивідуальні продуктові та гігієнічні набори, допомагає з евакуацією. Така допомога надається переселенцям у різних регіонах країни. Проєкт «Шелтер» розвивається щодня в тих напрямах, які потрібні людям. Для цього залучаються кошти як міжнародних організацій та компаній, так і приватних пожертвувачів. За даними Фонду, на початок травня 2022 року ініціатива охопила допомогою близько 65 000 українців. У дев’яти областях України були облаштовані 30 прихистків для ВПО, а до 15 областей передали 217 тонн гуманітарної продукції. Докладніше про це можна почитати за посиланням. BDO в Україні співпрацює з Фондом Східної Європи та запрошує всіх небайдужих підтримати проєкт «Шелтер». Допомогти можна як фінансово, так і логістично, інформаційно, а також надсилаючи гуманітарні товари. Корисні посилання для корисних донатів: Перерахування коштів від юридичних осіб >> Перерахування коштів приватними особами на платформі GoFundMe >> Через партнерську організацію Eurasia Foundation >>  Вдячні всім організаціям і людям, які продовжують підтримувати словами, порадами, контактами та діями. Такою підтримкою ми наближаємо Перемогу українського народу, який сьогодні бореться за свою НЕЗАЛЕЖНІСТЬ! Слава Україні! 

За даними Управління ООН з координації гуманітарних питань (OCHA) в Україні станом на липень 2022 року нараховується 15,7 мільйонів українців, які потребують допомоги. Із них 6,3 мільйони це внутрішньо переміщені особи (ВПО).

Ми в БДО в Україні продовжуємо активно допомагати колегам, які переїхали за кордон, або залишаються в межах України. Проте нам не байдужа доля кожного українця, тож ми долучаємось до благодійних ініціатив як партнер і донатер. Ми вдячні всім коллегам і не тільки, які допомагають українцям в усьому світі, але сьогодні хочемо висвітлити проблему ВПО. Тож розповімо про дуже корисний соціальний проєкт «Шелтер», ініційований в перші дні війни Фондом Східної Європи.

Проєкт Shelter Ukraine створений для підтримки соціальних ініціатив, що допомагають людям з гарячих точок або в них, тобто в самому центрі бойових дій в Україні.

За підтримки партнерів і різних соціальних організацій «Шелтер» допомагає громадянам України — облаштовує прихистки, закуповує ліки та продукти, формує індивідуальні продуктові та гігієнічні набори, допомагає з евакуацією. Така допомога надається переселенцям у різних регіонах країни. Проєкт «Шелтер» розвивається щодня в тих напрямах, які потрібні людям. Для цього залучаються кошти як міжнародних організацій та компаній, так і приватних пожертвувачів.

За даними Фонду, на початок травня 2022 року ініціатива охопила допомогою близько 65 000 українців. У дев’яти областях України були облаштовані 30 прихистків для ВПО, а до 15 областей передали 217 тонн гуманітарної продукції. Докладніше про це можна почитати за посиланням.

BDO в Україні співпрацює з Фондом Східної Європи та запрошує всіх небайдужих підтримати проєкт «Шелтер». Допомогти можна як фінансово, так і логістично, інформаційно, а також надсилаючи гуманітарні товари.

Корисні посилання для корисних донатів:

Вдячні всім організаціям і людям, які продовжують підтримувати словами, порадами, контактами та діями. Такою підтримкою ми наближаємо Перемогу українського народу, який сьогодні бореться за свою НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!

Слава Україні! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: