fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO в Україні розвиває напрям Advisory

05/ 04/ 2019
  Керівником напряму Advisory в компанії з 1 квітня 2019 року став Андрій Боренков, який з 2017 року обіймав посаду директора «BDO Корпоративні фінанси». В рамках української і глобальної стратегії розвитку BDO Андрій Боренков вирішуватиме стратегічні і операційні завдання з розвитку нових та існуючих напрямів діяльності українського офісу міжнародної мережі. Таким чином, буде продовжено розширення можливостей для клієнтів BDO в Україні у сфері консалтингу, системної інтеграції на базі SAP Business One, Transaction support, професійної освіти, корпоративного юридичного супроводу та інших професійних послуг. Коментуючи нове призначення, Президент BDO в Україні Алла Савченко заявила: Ми раді вітати в новій якості досвідченого фахівця Андрія Боренкова, який має сильні управлінські компетенції та експертизу у сфері корпоративних фінансів і розробки стратегій капіталізації бізнесу. Наша компанія посилює напрям Advisory і планує залучення нових компетенцій для розвитку бізнесу наших клієнтів і партнерів. Андрій Боренков, керівник напряму Advisory BDO в Україні, відзначив: Я з радістю відгукнувся на пропозицію BDO в Україні очолити напрям Advisory. Для мене це одночасно і великий виклик, і великі можливості з розвитку напряму і зміцненню позиції BDO в Україні. Впевнений, що поєднання мого досвіду і досвіду команди BDO в Advisory дозволить досягти відмінного результату і запропонувати нашим клієнтам нові компетенції та послуги виняткової якості. Інформація про BDO: BDO є пятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж 74 000 співробітниками в 162 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року і надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові та юридичні послуги, консультації по управлінню та IT, фінансові консультації, послуги зі сталого розвитку та оцінки. З травня 2016 року БДО в Україні має виняткове право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження та навчання продуктам SAP із фокусом на SAP Business One.

Керівником напряму Advisory в компанії з 1 квітня 2019 року став Андрій Боренков, який з 2017 року обіймав посаду директора «BDO Корпоративні фінанси».

В рамках української і глобальної стратегії розвитку BDO Андрій Боренков вирішуватиме стратегічні і операційні завдання з розвитку нових та існуючих напрямів діяльності українського офісу міжнародної мережі.

Таким чином, буде продовжено розширення можливостей для клієнтів BDO в Україні у сфері консалтингу, системної інтеграції на базі SAP Business One, Transaction support, професійної освіти, корпоративного юридичного супроводу та інших професійних послуг.

Коментуючи нове призначення, Президент BDO в Україні Алла Савченко заявила: “Ми раді вітати в новій якості досвідченого фахівця Андрія Боренкова, який має сильні управлінські компетенції та експертизу у сфері корпоративних фінансів і розробки стратегій капіталізації бізнесу. Наша компанія посилює напрям Advisory і планує залучення нових компетенцій для розвитку бізнесу наших клієнтів і партнерів”.

Андрій Боренков, керівник напряму Advisory BDO в Україні, відзначив: “Я з радістю відгукнувся на пропозицію BDO в Україні очолити напрям Advisory. Для мене це одночасно і великий виклик, і великі можливості з розвитку напряму і зміцненню позиції BDO в Україні.

Впевнений, що поєднання мого досвіду і досвіду команди BDO в Advisory дозволить досягти відмінного результату і запропонувати нашим клієнтам нові компетенції та послуги виняткової якості”.

Інформація про BDO:

BDO є п’ятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж 74 000 співробітниками в 162 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року і надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові та юридичні послуги, консультації по управлінню та IT, фінансові консультації, послуги зі сталого розвитку та оцінки.

З травня 2016 року БДО в Україні має виняткове право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження та навчання продуктам SAP із фокусом на SAP Business One.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: