fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO в Україні розширює свою юридичну практику

15/ 01/ 2018
  15 січня 2018 року компанія BDO в Україні оголосила про приєднання юридичної компанії ТОВ Lexel, що спеціалізується на корпоративній, фінансової, судової й адміністративної практиках. Розширення юридичного напряму зроблено в інтересах існуючих і нових клієнтів BDO в Україні, яким необхідні як класичні консалтингові та аудиторські послуги, так і сервісне юридичний супровід бізнес-процесів. Алла Савченко. Президент BDO в Україні. Ми раді, що команда юридичного підрозділу BDO в Україні посилиться партнерами і фахівцями компанії Lexel. Це рішення є частиною стратегії розвитку нашої компанії і забезпечує найвищий рівень якості клієнтських послуг. Рада вітати нових партнерів і співробітників в наших рядах і впевнена, що вони внесуть великий внесок в розвиток BDO в Україні. Роман Хрустенко. Партнер Lexel. Запрошення стати частиною команди BDO - це новий професійний виклик, який ми приймаємо. Обєднання наших експертиз дозволить розширити спектр існуючих клієнтських практик BDO в Україні. Юридичний напрям компанії забезпечить мінімізацію ризиків клієнтів в умовах динамічності українського законодавства і процесу його гармонізації з європейськими нормами. Про компанію BDO BDО в Україні - провідна аудиторсько-консалтингова група, учасник пятого в світі міжнародного обєднання незалежних аудиторських і консультаційних компаній. Компанія надає широкий спектр послуг з аудиту, ризик-менеджменту, реструктуризації бізнесу, бізнес-та IT-консалтингу, податкової та юридичної практики, бухгалтерського аутсорсингу, оцінній практиці, сталого розвитку. В офісах компанії в Києві, Дніпрі, Львові та Одесі працює близько 200 співробітників. Фахівці компанії мають сертифікати зразка АССА, СРА, CIMA, CISA і інших стандартів, великий практичний досвід застосування МСФЗ та МСА. BDO в Україні відповідає критеріям постанови № 390 від 4 червня 2015 року, згідно з яким аудиторські фірми залучаються до проведення аудиту фінансової звітності або консолідованої фінансової звітності деяких субєктів господарської діяльності державного сектора економіки (перша група). Група BDО International обєднує понад 1500 офісів в 162 країнах світу, із загальним обсягом доходів в 8,1 млрд. доларів США. З усіх питань звертайтеся, будь ласка, до Ольги Зеніної, керівнику відділу маркетингу BDO Україна [email protected] Або відвідайте наш новий сайт www.bdo.ua

15 січня 2018 року компанія BDO в Україні оголосила про приєднання юридичної компанії ТОВ Lexel, що спеціалізується на корпоративній, фінансової, судової й адміністративної практиках.

Розширення юридичного напряму зроблено в інтересах існуючих і нових клієнтів BDO в Україні, яким необхідні як класичні консалтингові та аудиторські послуги, так і сервісне юридичний супровід бізнес-процесів.

Алла Савченко Президент BDO в Україні
Ми раді, що команда юридичного підрозділу BDO в Україні посилиться партнерами і фахівцями компанії Lexel. Це рішення є частиною стратегії розвитку нашої компанії і забезпечує найвищий рівень якості клієнтських послуг. Рада вітати нових партнерів і співробітників в наших рядах і впевнена, що вони внесуть великий внесок в розвиток BDO в Україні.
Роман Хрустенко Партнер Lexel
Запрошення стати частиною команди BDO - це новий професійний виклик, який ми приймаємо. Об'єднання наших експертиз дозволить розширити спектр існуючих клієнтських практик BDO в Україні. Юридичний напрям компанії забезпечить мінімізацію ризиків клієнтів в умовах динамічності українського законодавства і процесу його гармонізації з європейськими нормами.

Про компанію BDO

BDО в Україні – провідна аудиторсько-консалтингова група, учасник п’ятого в світі міжнародного об’єднання незалежних аудиторських і консультаційних компаній.

Компанія надає широкий спектр послуг з аудиту, ризик-менеджменту, реструктуризації бізнесу, бізнес-та IT-консалтингу, податкової та юридичної практики, бухгалтерського аутсорсингу, оцінній практиці, сталого розвитку.

В офісах компанії в Києві, Дніпрі, Львові та Одесі працює близько 200 співробітників. Фахівці компанії мають сертифікати зразка АССА, СРА, CIMA, CISA і інших стандартів, великий практичний досвід застосування МСФЗ та МСА.

BDO в Україні відповідає критеріям постанови № 390 від 4 червня 2015 року, згідно з яким аудиторські фірми залучаються до проведення аудиту фінансової звітності або консолідованої фінансової звітності деяких суб’єктів господарської діяльності державного сектора економіки (перша група).

Група BDО International об’єднує понад 1500 офісів в 162 країнах світу, із загальним обсягом доходів в 8,1 млрд. доларів США.

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, до Ольги Зеніної, керівнику відділу маркетингу BDO Україна [email protected]

Або відвідайте наш новий сайт www.bdo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: