fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO в Україні розширює свій штат та запускає сервіс рекрутингу ІТ-фахівців

05/ 04/ 2022
  Під час воєнних дій критично важливо підтримувати економіку нашої країни, сплачувати податки, створювати робочі місця для того, щоб запобігти гуманітарній катастрофі та мати більше можливостей перемогти ворога. БДО в Україні продовжує працювати та набирає нових фахівців, які вимушено покинули Україну та переїхали до інших країн. Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, забезпечуємо віддалену роботу у тій країні, де ви тимчасово перебуваєте та проводимо виплату заробітної плати в гривні на картки українських банків, тому ви зможете відчувати фінансову стабільність. Переходьте за посиланням, заповнюйте форму та залиште своє резюме. Ми обов’язково з вами зв’яжемось, щоб обговорити варіанти можливої співпраці. І пам’ятайте — Все буде Україна!

Під час воєнних дій критично важливо підтримувати економіку нашої країни, сплачувати податки, створювати робочі місця для того, щоб запобігти гуманітарній катастрофі та мати більше можливостей перемогти ворога.

БДО в Україні продовжує працювати та набирає нових фахівців, які вимушено покинули Україну та переїхали до інших країн. Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, забезпечуємо віддалену роботу у тій країні, де ви тимчасово перебуваєте та проводимо виплату заробітної плати в гривні на картки українських банків, тому ви зможете відчувати фінансову стабільність.

Переходьте за посиланням, заповнюйте форму та залиште своє резюме. Ми обов’язково з вами зв’яжемось, щоб обговорити варіанти можливої співпраці.

І пам’ятайте — Все буде Україна!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: