fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO в Україні проводить опитування щодо cтану справ українських фахівців бухгалтерської, аудиторської та фінансової сфери під час війни

31/ 05/ 2022
  Війна змусила мільйони українців виїхати за кордон. Мільйони стали тимчасовими переселенцями у рідній країні. Тисячі підприємств та мільйони громадян змінили звичний ритм трудових відносин, а деякі працівники через об’єктивні обставини залишилися тимчасово без роботи. Ми в БДО в Україні певні, що економіка України в умовах воєнного стану повинна працювати у посиленому режимі. Задля цього ми продовжуємо працювати і робимо все можливе, а часом навіть неможливе, аби підтримати наших співробітників та країну, в цей складний для держави час. Задля розуміння цілісної картинки, щодо занятості українців під час війни, ми вирішили провести опитування серед фахівців фінансової сфери. Ця інформація допоможе бізнесу скоординувати подальші дії та визначити напрями в яких варто сконцентрувати свою допомогу. Ми підготували анкету, яка займе 5-7 хвилин вашого часу. Відповіді будуть повністю анонімними, але вони принесуть користь і дадуть змогу пришвидшити процес становлення економіки України. Для проходження опитування щодо cтану справ українських фахівців бухгалтерської, аудиторської та фінансової сфери під час війни, перейдіть за посиланням. ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ Дякуємо за участь!

Війна змусила мільйони українців виїхати за кордон. Мільйони стали тимчасовими переселенцями у рідній країні. Тисячі підприємств та мільйони громадян змінили звичний ритм трудових відносин, а деякі працівники через об’єктивні обставини залишилися тимчасово без роботи.

Ми в БДО в Україні певні, що економіка України в умовах воєнного стану повинна працювати у посиленому режимі. Задля цього ми продовжуємо працювати і робимо все можливе, а часом навіть неможливе, аби підтримати наших співробітників та країну, в цей складний для держави час.

Задля розуміння цілісної картинки, щодо занятості українців під час війни, ми вирішили провести опитування серед фахівців фінансової сфери. Ця інформація допоможе бізнесу скоординувати подальші дії та визначити напрями в яких варто сконцентрувати свою допомогу. Ми підготували анкету, яка займе 5-7 хвилин вашого часу. Відповіді будуть повністю анонімними, але вони принесуть користь і дадуть змогу пришвидшити процес становлення економіки України.

Для проходження опитування щодо cтану справ українських фахівців бухгалтерської, аудиторської та фінансової сфери під час війни, перейдіть за посиланням.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Дякуємо за участь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: