fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO в Україні посилює послуги з діджитал трансформації, запускаючи напрям BDO Digital

11/ 01/ 2022
  БДО в Україні поєднує консультаційні послуги й рішення в галузі цифрових технологій під новим брендом — BDO Digital. BDO Digital — перевірений комплекс цифрових рішень, який допомагає бізнесу оптимізувати та масштабувати діяльність у сучасних умовах. Мета цього кроку — допомогти компаніям на їхньому шляху до цифрової трансформації для отримання конкурентних переваг завдяки впровадженню передових технологій. Розширення спектра послуг із цифрової трансформації є частиною глобальної стратегії BDO. Діджитал напрям був успішно запущений багатьма офісами мережі BDO, наприклад, у США, Ізраїлі, Бельгії, Німеччині, Грузії, Індії тощо. Отже, знання, досвід і рішення, що надаються фахівцями BDO у всьому світі, будуть доступні й для українського бізнесу. Наша команда BDO Digital складається з фахівців, зокрема фахівців з аналізу даних, програмістів, сертифікованих фахівців з кібербезпеки та інших фахівців галузі. Цифрова (Digital) трансформація від BDO — це комплексне переосмислення бізнес-моделі та способу ведення операційної діяльності компанії, що супроводжується впровадженням цифрових технологій та інноваційних рішень. Цей підхід передбачає не тільки встановлення сучасного обладнання або програмного забезпечення, а й фундаментальні зміни в підходах до управління, корпоративної культури, зовнішніх комунікацій. Результатами цифрової трансформації можуть бути:  Поліпшення фінансових показників компанії Отримання конкурентних переваг Підвищення ефективності всіх процесів і продуктивності кожного співробітника Скорочення часу виконання завдань Зменшення впливу людського чинника і, відповідно, кількості помилок у робочих процесах Поліпшення рівня задоволеності клієнтів Набуття репутації прогресивної та сучасної організації Три основні підходи:  Цифровий бізнес = ЗРОСТАННЯ Цифровий процес = ПРИБУТКОВІСТЬ Цифрова основа = БЕЗПЕКА   Щоб дізнатися, які рішення в нас є для зростання вашої компанії, НАПИШІТЬ НАМ і ми з радістю продовжимо діалог. VISIT BDO DIGITAL

БДО в Україні поєднує консультаційні послуги й рішення в галузі цифрових технологій під новим брендом — BDO Digital. BDO Digital — перевірений комплекс цифрових рішень, який допомагає бізнесу оптимізувати та масштабувати діяльність у сучасних умовах.

Мета цього кроку — допомогти компаніям на їхньому шляху до цифрової трансформації для отримання конкурентних переваг завдяки впровадженню передових технологій.

Розширення спектра послуг із цифрової трансформації є частиною глобальної стратегії BDO. Діджитал напрям був успішно запущений багатьма офісами мережі BDO, наприклад, у США, Ізраїлі, Бельгії, Німеччині, Грузії, Індії тощо. Отже, знання, досвід і рішення, що надаються фахівцями BDO у всьому світі, будуть доступні й для українського бізнесу. Наша команда BDO Digital складається з фахівців, зокрема фахівців з аналізу даних, програмістів, сертифікованих фахівців з кібербезпеки та інших фахівців галузі.

Цифрова (Digital) трансформація від BDO — це комплексне переосмислення бізнес-моделі та способу ведення операційної діяльності компанії, що супроводжується впровадженням цифрових технологій та інноваційних рішень. Цей підхід передбачає не тільки встановлення сучасного обладнання або програмного забезпечення, а й фундаментальні зміни в підходах до управління, корпоративної культури, зовнішніх комунікацій.

Результатами цифрової трансформації можуть бути: 

  • Поліпшення фінансових показників компанії
  • Отримання конкурентних переваг
  • Підвищення ефективності всіх процесів і продуктивності кожного співробітника
  • Скорочення часу виконання завдань
  • Зменшення впливу людського чинника і, відповідно, кількості помилок у робочих процесах
  • Поліпшення рівня задоволеності клієнтів
  • Набуття репутації прогресивної та сучасної організації

Три основні підходи: 

Цифровий бізнес = ЗРОСТАННЯ

Цифровий процес = ПРИБУТКОВІСТЬ

Цифрова основа = БЕЗПЕКА

 

Щоб дізнатися, які рішення в нас є для зростання вашої компанії, НАПИШІТЬ НАМ і ми з радістю продовжимо діалог.

VISIT BDO DIGITAL

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: