fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BDO в Україні отримала новий міжнародний сертифікат ISO 9001:2015 для обслуговування IT-проектів

21/ 02/ 2019
  Відтепер компанія BDO в Україні має міжнародний сертифікат ISO 9001:2015, що підтверджує відповідність стандартам з розробки, постачання, інтеграції, впровадження й супроводу корпоративних інформаційних систем, програмних продуктів, а також послуг у сфері інформатизації та захисту інформації. Сертифікаційне підтвердження якості послуг і обслуговування компанією BDO дозволяє надавати державним компаніям і установам послуги, пов’язані з програмним забезпеченням для автоматизації ведення бухгалтерського та податкового обліку, аналізу та контролю фінансової діяльності, формування звітності. Інформація про BDO BDO є пятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж 80 000 співробітниками в 162 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року й надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові і юридичні послуги, консультації по управлінню та IT, фінансові консультації, послуги зі сталого розвитку та оцінки. З травня 2016 року BDO в Україні має виняткове право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження й навчання продуктам SAP із фокусом на SAP Business One.

Відтепер компанія BDO в Україні має міжнародний сертифікат ISO 9001:2015, що підтверджує відповідність стандартам з розробки, постачання, інтеграції, впровадження й супроводу корпоративних інформаційних систем, програмних продуктів, а також послуг у сфері інформатизації та захисту інформації.

Сертифікаційне підтвердження якості послуг і обслуговування компанією BDO дозволяє надавати державним компаніям і установам послуги, пов’язані з програмним забезпеченням для автоматизації ведення бухгалтерського та податкового обліку, аналізу та контролю фінансової діяльності, формування звітності.

Інформація про BDO

BDO є п’ятою за величиною світовою мережею аудиторських і консалтингових компаній з більш ніж 80 000 співробітниками в 162 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року й надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові і юридичні послуги, консультації по управлінню та IT, фінансові консультації, послуги зі сталого розвитку та оцінки.

З травня 2016 року BDO в Україні має виняткове право поширювати ліцензії на використання програмного забезпечення SAP, а також надавати повний спектр послуг з впровадження й навчання продуктам SAP із фокусом на SAP Business One.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: